Simba, 18-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Simba, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Simba do pełni szczęścia potrzebuje jedynie kochającej rodziny.

SIMBA to kolejny psi podrostek do pilnej adopcji. Simba całe swoje życie spędził w domu, który teraz z przyczyn od siebie niezależnych, traci😔. To pełen energii młody psiak w typie labradora. Jest radosny, żywiołowy i towarzyski😊. Kocha kontakt z człowiekiem i zrobi wszystko żeby mu się przypodobać.

Jest grzeczny i posłuszny. Na spacerach zachowuje się poprawnie i można nad nim zapanować. To jeszcze młodziak , więc wiele rzeczy go ciekawi i interesuje , dlatego nie należy oczekiwać cudów i trzeba być gotowym na szczenięcą żywiołowość. Czasami ogrom zapachów i bodźców potrafi go „wyłączyć”😊. Zachowuje czystość i sygnalizuje potrzebę wyjścia. Spokojnie zostaje sam w domu. Simba nie przejawia agresji ani do ludzi ani do innych zwierząt. Jest nastawiony na gonitwy i zabawę. Bez problemu podróżuje i lubi jazdę samochodem.

Nowi opiekunowie powinni być świadomi, że to młodziak, który nie zdaje sobie sprawy ze swojej wagi i wielkości. Okazując radość skacze i szaleje nie zważając na to co ma obok. Momentami jest prawdziwym wulkanem energii, ale potrafi też się wyciszyć i spokojnie czekać na zadania. Idealnie wpasuje się w aktywny dom. To klasyczny psi dzieciak z trylionem pomysłów w głowie, które trzeba „przekierować na dobre tory”. Szukamy dla niego kochających i odpowiedzialnych ludzi, zdających sobie sprawę jak wygląda codzienność z podrostkiem. Chcemy, żeby nowy dom miał dla tego dzieciaka czas i chciał z nim pracować😊. To fajny zrównoważony chłopak, który do pełni szczęścia potrzebuje jedynie kochającej rodziny. Simba przebywa w Zielonej Górze.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcjiSimba, labrador do adopcjiSimba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji Simba, labrador do adopcji

1 thoughts on “Simba, 18-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *