BASTER 9-miesięczny, czarny pacyfista do adopcji – nieaktualne

Baster, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego aktywnych ludzi, znających potrzeby rasy.

Radosny i przyjaźnie nastawiony do ludzi i do zwierząt. Często trzeba go powstrzymywać, żeby kogoś nie wystraszył swoim entuzjazmem. To jeszcze szczeniak, więc trzeba się liczyć z koniecznością pracy i nauki. Baster mieszka z kotem i dziećmi. Nie jest natarczywy i potrafi się wyciszyć.

Jest silny i lubi ciągnąć, więc chodzenie na smyczy wygląda różnie. Na ogrodzonym terenie jest puszczany luzem ale dopiero zaczyna naukę przywoływania, więc nie można mu jeszcze ufać. To też jest do przepracowania. Baster nie niszczy i grzecznie zostaje sam w domu. Jest nauczony czystości. Szukamy dla niego aktywnych ludzi, znających potrzeby rasy. Chcemy , żeby trafił do kochającego domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Baster ma szczepienia i czipa. Obecnie przebywa w Małopolsce.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji Baster, labrador do adopcji

13 thoughts on “BASTER 9-miesięczny, czarny pacyfista do adopcji – nieaktualne”

  1. Cudny psiak. Te psiaki to wieczne dzieci. Kochane przytulachy, uwielbiające spacery, bieganie, pływanie i mizianie za uszkiem. Mój Labi długo tęsknił i z tęsknoty zjadał moje buty ?. Ale to bardzo mądre i opiekuńcze psiaki. Mój słodziak ma już 12 lat, a dalej próbuje brykać jak szczeniak. To najwspanialsza rasa pod słońcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *