Bart, 2.5-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Bart. labrador do adopcji

Wyadoptowany. Bart mieszka w schronisku na Śląsku.

BART
LABRADOR
WYKASTROWANY
WIEK: 10/2020
WIELKOŚĆ: BARDZO DUŻA
WAGA: 44 KG
STOSUNEK DO PSÓW: NEUTRALNY, MOŻE ZAMIESZKAĆ Z SUCZKĄ
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 8 LAT

Bart trafił do schroniska z ulicy. Ma charakter typowy dla swojej rasy. To pies obdarzony wesołym usposobieniem, jest przyjacielski, zrównoważony i pełen radości życia. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Jest psem wrażliwym, szybko się przywiązuje. Wszystkich bardzo entuzjastycznie wita w swoim boksie. Będzie idealnym przyjacielem dla całej rodziny. Lubi dzieci, jednak ze względu na swoją żywiołowość polecany jest do starszych dzieci.

Bart zdecydowanie sprawdzi się w aktywnym domu. Jest obdarzony żywiołowością i dużym temperamentem. Jak każdy labrador jest szalony, ma sporo siły i ogromne zapotrzebowanie na ruch. Nie zadowoli się krótką przechadzką na smyczy. Codziennie trzeba zapewnić mu sporą dawkę aktywności. Uwielbia długie spacery, idealnie odnajdzie się w rodzinie lubiącej długie wycieczki lub chodzenie po górach. Psiak jest bystry, szybko się uczy, jest łakomczuchem, a za psie przysmaki zrobi wszystko. Lubi zabawę zabawkami i chętnie aportuje, dlatego warto wyposażyć go w piłki i inne gumowe zabawki, które urozmaicą mu wolny czas.

Bart ma neutralny stosunek do napotkanych na swojej drodze innych czworonogów. Łatwo jest odwrócić jego uwagę za pomocą smaczka. W domu zapewne odnajdzie się w towarzystwie suczki podobnych rozmiarów. Psy powinny zapoznać się przed adopcją.

Bart wydaje się być psem domowym. W domu powinien być grzeczny, zachowuje czystość w pomieszczeniach, nie niszczy. Psy tej rasy najczęściej chorują na dysplazję stawów biodrowych i łokciowych, dlatego najlepiej byłoby gdyby zamieszkał w domu z ogrodem, w mieszkaniu na parterze lub z windą, gdzie nie będzie musiał pokonywać sporej ilości schodów. Bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

Bart to mądry psiak, który powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał. Mamy nadzieję, że ten pozytywny pies nie będzie musiał długo czekać w schronisku na odpowiedzialny i kochający dom.

Bart mieszka w schronisku na Śląsku. Obowiązuje wypełnienie ankiety adopcyjnej.
Chcesz adoptować Barta? Napisz do nas: pomoc@dla-zwierzat.pl.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Ogłoszenie grzecznościowe.

Bart. labrador do adopcji Bart. labrador do adopcji Bart. labrador do adopcji Bart. labrador do adopcji Bart. labrador do adopcji Bart. labrador do adopcji Bart. labrador do adopcji

1 thoughts on “Bart, 2.5-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *