CANDY – 3 letnia niezwykle wesoła labradorka do adopcji – nieaktualne

Candy, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Candy zaraża wprost swoją wesołością, to najbardziej pozytywna sunia pod słońcem. Kto ją pokocha?❤️

Nowa sunia pod opieką labradory.org. Bardzo aktywna, kontaktowa i wesołkowata dziewczyna. Jest przyjacielska, ciekawa świata i chętna do współpracy. Szybko się uczy, nie znosi nudy i wciąż jest w ruchu. Kocha ludzi i uwielbia być w centrum uwagi. Cieszy ją ich bliskość i sama domaga się pieszczot. Jest radosna, przyjacielska i wciąż gotowa do kolejnych wyzwań. Lubi zabawy i chętnie w nich uczestniczy. Uwielbia się tarzać. Dogaduje się świetnie z innymi psami. Nie znamy stosunku do kotów. Ładnie chodzi na smyczy, ale jak to u labradora, jeżeli coś ją zainteresuje, wtedy może pociągnąć. Candy jest bardzo żywiołowa, jak się cieszy to całą sobą i robi to nie zważając na nic i na nikogo i ze względu na tę spontaniczność.

NIE POWINNA trafić do domu z maluchami. Świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby trafiła do rodziny, która szczególnie w pierwszym okresie, będzie mogła być z nią i pomoże jej łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy . Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił jej zapewnić stabilizację. Candy zaraża wprost swoją wesołością, to najbardziej pozytywna sunia pod słońcem. Kocha jedzonko, psy, tarzanko, kocha cały otaczający ją świat. To niezwykle ciepły, kontaktowy pies, który potrzebuje stabilizacji i miłości jak powietrza. Sunia ma książeczkę zdrowia, jest zachipowana. Przebywa w Łodzi.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Candy, labradorka do adopcji Candy, labradorka do adopcji Candy, labradorka do adopcji Candy, labradorka do adopcji Candy, labradorka do adopcji Candy, labradorka do adopcji Candy, labradorka do adopcji

2 thoughts on “CANDY – 3 letnia niezwykle wesoła labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Podanie numeru są nieprawidłowe.Wyswietla się informacja,że nie istnieją.Miroslaw Mazur tel 884877845

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *