Bandi – ok. 6 letnia śliczna labka o łagodnym i spokojnym usposobieniu szuka nowego domku – nieaktualne

Bandi, sunia do adopcji

Wyadoptowana. Sunia przebywa w woj. podlaskim.

Bandi jest przeuroczą, pogodną sunią w typie labradora. Sunia została porzucona na podlaskiej wsi, ok. 1,5 tygodnia błąkala się w lesie. Na szczęście została zauważona przez zwierzolubne osoby i zabrana do domu jednej z nich.

Sunia jest bardzo grzeczna, ułożona, posłuszna. Umie chodzić na smyczy. Na spacerze bardzo pilnuje się opiekuna, chodzi przy nodze. Umie jeździć samochodem, zachowuje się w czasie jazdy bardzo spokojnie. Wizyty u weterynarza też jej nie stresowały. Jest spokojna, nie ma w niej cienia agresji. W domu przesypia spokojnie noc, nie szczeka. Bandi jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi i zwierząt, aczkolwiek w pierwszych dniach pobytu w domu tymczasowym „pogoniła” młodego kotka, ale z czasem zaczęła się z nim zaprzyjaźniać. Łakoma na jedzenie próbuje wyjadać z misek innych psów.

Bandi bardzo ceni sobie towarzystwo człowieka, domaga się głasków i uwagi. Sunia jest po wstępnych badaniach weterynaryjnych, jest zdrowa, hotspot z którym została znaleziona, został pokonany. W przyszłym tygodniu będzie zaszczepiona.

Sunia przebywa w woj. podlaskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bandi, sunia do adopcji Bandi, sunia do adopcji Bandi, sunia do adopcji Bandi, sunia do adopcji Bandi, sunia do adopcji

1 thoughts on “Bandi – ok. 6 letnia śliczna labka o łagodnym i spokojnym usposobieniu szuka nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *