Vip przepiękny pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne

Vip do adopcji

Wyadoptowany. To mocno skrzywdzony pies, który przede wszystkim potrzebuje od człowieka zrozumienia i wrażliwości.

Vip ma ok. 6 lat. Nie wiemy jak wyglądało jego dotychczasowe życie, ale kiedy do nas trafił był sparaliżowany strachem na tyle, że nie był w stanie zrobić nawet kroku na spacerze ani nawet spojrzeć nam w oczy. Widać jednak było, że całym swoim psim serduchem pragnie się do nas zbliżyć tylko bardzo się boi i nie wie jak. Postanowiliśmy dać mu czas, miłość i nie zmuszać do niczego a jedynie każdego dnia pokazywać mu, że człowiek może być dobry. Vip zaskoczył nas totalnie. Już po 2 tygodniach bardzo się otworzył. Na dzień dzisiejszy patrzy na nas z wdzięcznością, merda ogonkiem i bardzo cieszy się z naszego towarzystwa. Chodzi na smyczy  – na razie po znanym mu terenie. Zdarza się jeszcze, że wystraszy się i nieruchomieje ale chwila cierpliwości, dobry smaczek i po chwili idzie dalej.

Vip kocha wszystko i wszystkich. Nie szczeka, nie wyje, nie niszczy i pięknie zachowuje czystość. Vipuś potrzebuje domu cierpliwego, takiego który da mu czas aby mógł się otworzyć i zaufać nowym ludziom. Na pewno zmiana miejsca zestresuje go trochę i trzeba się liczyć z tym, że początki w nowym domu mogą być dla niego trudne. Super byłoby gdyby zamieszkał z jakimś miłym, dobrze z socjalizowanym psiakiem bo na pewno byłoby mu raźniej ale nie jest to konieczne.

Psiak powinien trafić do SPOKOJNEJ i ciepłej rodziny, która będzie potrafiła zrozumieć jego smutki. To mocno skrzywdzony pies, który przede wszystkim potrzebuje zrozumienia i wrażliwości. Nie do budy ani do kojca.
Tel. 518 224 544

Ogłoszenie grzecznościowe.

Vip do adopcji Vip do adopcji Vip do adopcji Vip do adopcji Vip do adopcji Vip do adopcji Vip do adopcji Vip do adopcji

1 thoughts on “Vip przepiękny pies w typie labradora do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *