Aydana, przeurocza, ok. 4-letnia labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualne

Aydana, labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Jeśli ta biszkoptowa ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami.

Aydana jest śliczną labradorką o pięknych oczkach i ciemnym nosku. Została porzucona, a właściwie wyrzucona w szczerym polu, gdzie czekała w zimnie kilka dni i nocy na powrót tego, który ją tam porzucił. Sunia została zabezpieczona a ponieważ nikt się po nią mimo ogłoszeń nie zgłosił, szukamy dla tej wspaniałej suni nowego domku.

Sunia jest bardzo proludzką, przyjazną, wesołą, rezolutną labką, chętną do wszelkich zabaw i aktywności. Uwielbia aportowanie patyczków i piłeczki. Z obserwacji opiekunki w domu tymczasowym wnioskujemy, że sunia mieszkała dotychczas w domu z rodziną, nie boi się klatek schodowych i windy. Jest psem niezwykle kontaktowym i mądrym. Aydana zna podstawowe komendy, pięknie chodzi w szelkach na smyczy nie ciągnąc. Zachowuje czystość.

W domu tymczasowym wyraźnie odżyła, wspaniale dostosowuje się do nowych warunków. Lubi jazdę samochodem, ochoczo wskakuje sama do auta. Szukamy dla Aydany aktywnego domu, idealnie byłoby z drugim psem bo sunia uwielbia wprost zabawy z innymi psami. Jej wesoła natura i moc młodzieńczej żywiołowości to cudowny zastrzyk energii dla całej rodzinki. Jeśli ta biszkoptowa ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami a może ten jasny, świeży i wesoły psi promyczek zamieszka właśnie z Tobą. Aydana jest zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana. Przebywa obecnie w Inowrocławiu.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Aydana, labradorka do adopcji Aydana, labradorka do adopcji Aydana, labradorka do adopcji Aydana, labradorka do adopcji Aydana, labradorka do adopcji Aydana, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Aydana, przeurocza, ok. 4-letnia labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *