Odyn, 6-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Odyn, labrador do adopcji

Wyadoptowany. To cudowny i otwarty pies, który zasługuje na szczęśliwe życie u boku kochającego człowieka.

ODYN jest bardzo kontaktowy i radosny ?. Dogaduje się z innymi psami i lubi wspólne zabawy ?. Uciekające koty – goni. Uwielbia pływać. Bez problemu jeździ samochodem. Zachowuje czystość i kontroluje potrzeby fizjologiczne. Grzecznie zostaje sam w domu. Odyn jest fajnym zrównoważonym psem, który potrafi się wyciszyć, ale trzeba pamiętać o tym, że jest młody i energiczny. Potrzebuje sporej dawki ruchu i aktywnej rodziny. Nie lubi nudy, więc nie należy oczekiwać, że cały dzień, spędzi leżąc na kanapie ?. Chodzenie na smyczy wygląda różnie i na pewno trzeba nad tym popracować bo to silny i duży chłopak. Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że w pierwszym okresie adaptacji mogą zdarzyć się różne wpadki i jest to całkiem zrozumiałe. Jak większość labradorów jest bardzo wylewny w okazywaniu uczuć.

Szukamy dla niego rodziny, która będzie go kochała i miała dla niego czas. ODYN lubi aktywność, dlatego na pewno nie wystarczą dwa półgodzinne spacery ,,wokół bloku”. Chcemy, żeby trafił do fajnych ludzi, którzy zapewnią mu odpowiednią opiekę pod każdym względem ?. To cudowny i otwarty pies, który zasługuje na szczęśliwe życie u boku kochającego człowieka. Odyn jest zdrowy i wykastrowany. Przebywa na Śląsku.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Odyn, labrador do adopcjiOdyn, labrador do adopcjiOdyn, labrador do adopcji Odyn, labrador do adopcji Odyn, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *