MASZA 9-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Masza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Szukamy, fajnej i cierpliwej rodziny przy której Maszka poczuje się bezpiecznie.

To jeszcze dziecko więc siusia, rozrabia, podgryza i niszczy. Rozpiera ją energia i nie znosi nudy. Nie jest typem „psa ma kolanka”. To indywidualistka, na której miłość i zaufanie, trzeba sobie „zasłużyć”. Przed nią wprowadzanie zasad i dobrych manier. Jest w trakcie nauki czystości i chodzenia na smyczy. Pozostawiona sama w domu nie niszczy i nie szczeka.

Maszka to diamencik, który trzeba umiejętnie i delikatnie oszlifować. SZUKAMY rozsądnych domów, gotowych na problemy wychowawcze i otwartych na pracę z psem. Maszka powinna trafić do odpowiedzialnych ludzi, którzy zdają sobie sprawę jak wygląda codzienne życie z psim PODROSTKIEM. Nie szukamy domów gdzie pies będzie mieszkał „na podwórku”, albo w kojcu czy budzie…. Nie szukamy domów, które oczekują „psa idealnego”. Nie szukamy domów, które uważają, że szczeniak wychowa się sam. Szukamy, fajnej i cierpliwej rodziny przy której Maszka poczuje się bezpiecznie. Obowiązuje procedura adopcyjna i sterylizacja w odpowiednim wieku. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Sunia jest zdrowa. Przebywa w woj. podkarpackim. BARDZO prosimy o udostępnianie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Masz, labradorka do adopcji Masz, labradorka do adopcji

8 thoughts on “MASZA 9-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam jestem zainteresowany Maszką poprzedniego Labka miałem 15lat niestety nowotwór go zabrał obecnie mam chłopaka ma 8miesiecy mam dużą działkę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *