Axel – 2,5 letni pięknie wypieczony biszkopcik szuka aktywnego domu i ciepła zwierzolubnych serc – nieaktualne

Axel, labrador do adopcji
Wyadoptowany. Axel to pies, przy którym zatrzymują się ludzie aby go pogłaskać i podziwiać.

Jest pięknym, rosłym i bardzo towarzyskim labradorem. Uwielbia, gdy rodzinę odwiedzają goście, przyjaciele, stara się wtedy skupiać na sobie całą ich uwagę.

Jest psem niezwykle grzecznym, czas młodzieńczego buntu ma już za sobą. Zostaje sam w domu, gdy opiekunowie pracują. W mieszkaniu nie szczeka, nie hałasuje, w ogóle też bardzo rzadko szczeka na zewnątrz.

W stosunku do innych psów zachowuje się z pewna dozą wyższości, małymi się nie interesuje, z dużymi, które uzna za interesujące chętnie się bawi.
Na ujadające się na spacerach lub spotkaniach inne psy, po prostu nie zwraca uwagi.

Pasją Axela jest jedzenie. Ma wewnętrznie wbudowany zegar spożywania posiłków, jeśli chodzi o pory spożywania posiłków. Jeśli trzy dni z rzędu dostanie jeść o 07:10 to czwartego dnia dokładnie o 7:10 obudzi człowieka żeby dostać jeść. Jest dokładny co do minuty, a posiłki zjada jak to głodomór – labrador w krócej niż minutę.

Uwielbia dobrą zabawę z ludźmi i innymi psami. Bardzo inteligentny, rozumie wyznaczone granice przez opiekuna. W mieszkaniu toleruje koty. Kocha długie spacery i hasanie po parku albo lesie. Jest raczej zdyscyplinowany, trzyma się człowieka, ale zawsze warto mieć przy sobie parę groszków jego karmy, aby go szybciej przywołać.

Umie i chętnie jeździ samochodem, sam wskakuje na przygotowane dla niego miejsce do podróżowania.

Axel ma wszystkie szczepienia, odrobaczenia, aktualną książeczkę zdrowia.
Jest zachipowany.

Pies przebywa w Warszawie.

Szukamy dla Axela aktywnego domu, mającego czas dla tego młodziutkiego labka, znającego rasę i jej potrzeby, zakochanego w labradorach.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
adopcje@labradory.org

Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji Axel, labrador do adopcji

22 thoughts on “Axel – 2,5 letni pięknie wypieczony biszkopcik szuka aktywnego domu i ciepła zwierzolubnych serc – nieaktualne”

  1. Axel jest bezcenny !!!!!
   Wszystkie adopcje przeprowadzane przez Labradory.org są za darmo, szukamy tylko odpowiedzialnych, pełnych miłości domów dla naszych podopiecznych

 1. Moje serce ożyło ❤️ jest taki podobny do naszego labka. Wszystkie psy są piękne i mądre, ale labradory są wyjątkowe. Jutro porozmawiam z mężem. Mam nadzieję,że się uda. Jak psinka reaguje na dzieci?

 2. Chętnie bym zaopiekowała się na zawsze tym cudem ale mam 3-letniego synka, czy nie byłby to mega problem dla psiaka?

 3. Dzień dobry,

  Jestem zainteresowany adopcją Alexa. Mieszkam w Warszawie. Szukam psa gotowego na podróże – kupiłem kampera i zamierzam podróżować, szukam kompana na dobre i złe. W wyjazdach szukam kontaktu z przyrodą (poza miastami), szukam psa aktywnego lubiącego jazdę samochodem. Axel byłby idealnym towarzyszem.

  pozdrawiam
  Paweł Naumiuk

 4. Chetnie wezmiemy z corka pieska jesli jest aktualne. Zawsze byly u nas pieski ale juz sa za tęczowym mostem. Nie wyobrazam sobie moj dom bez piecha…..Chcemy zaadoptowac…Aktualnie mieszkamy w Berlinie ale czesto jezdzimy do Pl. Tam jest domek i piekny ogrod ,wiec moze szalec..

 5. Witam serdecznie,
  Trzy miesiące temu musiałam się pożegnać z moim czarnym labradorem. Byliśmy ze sobą ponad 10 lat. Nierozłączni przyjaciele na dobre i na złe 🙂
  Chciałabym dać dom kolejnemu psiemu kompanowi. Jaka jest procedura adopcji?

 6. Wypełniłam formularz.
  Jestem w 100% zainteresowana adopcją. Mój 11 letni syn marzy o przyjacielu. Jednego na skutek choroby po 11 latach straciliśmy 🙁
  Chcemy dać dom innemu pieskowi.

 7. Cała moja rodzina pokochała zdjęcia Axla. Ankieta wypelniona. Trzymam za nas kciuki, bo dzieciaki bardzo już tęsknią za czworonogiem. Nasz ostatni już niestety przeszedł na drugą stronę tęczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *