Amor, piękny labrador do adopcji – nieaktualne

Amor, labrador do adopcji

Wyadoptowany. W czyim sercu zamieszka?

Opis według wolontariuszy ze schroniska.

Prawdziwy bóg miłości, który niejednemu człowiekowi serce skradnie. Ponadprzeciętna uroda Amora okazała się niestety jego przekleństwem, sześć długich lat spędził w pseudohodowli, z której został odebrany.

Czekoladowy, potężny miś budzi respekt swym wyglądem, nie zdradzając tego, co kryje się w jego psim sercu i usposobieniu. Silny, ok 6-letni, ważący 42 kg Amor jest psem z wszystkimi cechami labradora, wesoły, łagodny, mądry i z racji wieku – spokojny.

Amor jest wykastrowany, zaczepiony i odrobaczony – gotowy na miłość.

Fundacja „Animalsi” Schronisko dla Zwierząt w Kościerzynie – umowa adopcyjna fundacyjna.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Amor, labrador do adopcji Amor, labrador do adopcji Amor, labrador do adopcji

4 thoughts on “Amor, piękny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Jest mnóstwo psów do adopcji ale jeśli ktoś chce zaadoptować to są problemy bo trza ankietę wypełniać
    kilka wizyt przedadopcyjnych więc nic dziwnego że schroniska pełne a przecież podpisuje się umowę i w każdej chwili można sprawdzić jak ktoś się zajmuje psem i czy jest mu dobrze

  2. Szanowna Pani, po pierwsze w ankiecie nie ma niegrzecznych pytań, więc nie ma powodu do oburzenia. Po drugie, czy zanim odda Pani dziecko do przedszkola nie sprawdzi Pani opinii na jego temat? Nie pójdzie na dzień otwarty? Tak samo i tu – umowę zawiera się z osobą, o której cokolwiek wiadomo. I po trzecie, gdyby wszyscy stosowali się do tych dwóch prostych zasad, to schroniska nie byłyby przepełnione, ponieważ zwierzęta nie trafiałyby do przypadkowych ludzi, często do zwyrodnialców albo „uczuleniowców”.

  3. Nasz kochany AMOR 04.09.2023 odszedł za tęczowy most. Tak bardzo nam go brakuje. Na zawsze zamieszkał w naszych sercach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *