Balu – 3,5 letni czekoladowy energiczny labrador szuka domu – nieaktualne

Balu, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Tylko do kochania ❤️.

Balou jest przepięknym, mocno zbudowanym, rosłym labradorem o cudownym umaszczeniu ciemnej czekolady. Jest to labek o ogromnych pokładach energii, ale delikatny, spragniony kontaktu i pieszczot z człowiekiem.

Labek jest nauczony podstawowych komend, ładnie chodzi na smyczy, wymaga jednak jako to młody labek opiekuna rozumiejącego psie potrzeby i zachowania.
Balu doskonale zgadza się z suczkami, z samcami bywa różnie. Umie ładnie chodzić na smyczy, ale jak go coś bardzo zainteresuje, potrafi typowo po labradorsku pociągnąć.

Labrador bez wad – no prawie – Balu lubi myszkować w niezabezpieczonych śmieciach, na spacerach tez trzeba uważać, aby nie znalazł czegoś wątpliwego do zjedzenia. Sygnalizuje potrzebę wyjścia, zostaje sam w domu.

Szukamy dla Balu aktywnych opiekunów i domu z dostępem do terenów zielonych, gdzie będzie miał możliwość spacerowania, poznawania świata i cieszenia się życiem.

To duża czekoladowa kula do przytulania i mająca wiele energii do wspólnego wybiegania. Labek dla osób aktywnych, chętnie spędzających czas w towarzystwie czworonożnego przyjaciela.

Pies jest zaszczepiony i odrobaczony.
Przebywa w woj. mazowieckim, niedaleko Warszawy

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji Balu, labrador do adopcji

3 thoughts on “Balu – 3,5 letni czekoladowy energiczny labrador szuka domu – nieaktualne”

 1. Witam
  Jestem zainteresowana adopcja labradora
  Mieszkam w Jaworzno kolo Katowic .
  Mam duzy ogrod przestrzenny dom.
  Mam rowniez 2koty
  Interesuje mine piesek miedzy 3-6 lat
  Serdecznie pozdrawiam
  Renata

 2. Dzięń dobry jesyem zainteresowany adopcją pieska Balu. Mieszkam w domku z ogrodem. Po stracie mojego pieska byłby super wypełnieniem. Miałem psiak też dużego owczarka i odszedł w listopadzie.

 3. Chetnie dam mu kochajacy dom i rodzicielska milosc. Mam doswiadczenie z aktywnym labkiem, ktorego niedawno pozegnalem 🙁 Zapewniam dom z ogrodem, pelna tolerancje na labkowe wybryki lacznie z miejscowka na kanapie, duzo ruchu, dostep do duzych terenow zielonych i nieustajaca dawke pieszczot. Formularz wypelniony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *