Alvin – pierwsze wieści z nowego domu

Labrador Alvin

Labrador w każdym calu…

Przesyłamy parę zdań na temat Alvina i jego pierwszych dni u nas.

Podróż do nowego domu minęła spokojnie, faktycznie Chłopak lubi jeździć samochodem, co bardzo nas cieszy. Alvin jest już po pierwszej wizycie u weterynarza. Jego ogólny stan jest dobry, z wyłączeniem niewielkiej nadwagi (około 5kg). Nie wiadomo jednak czy nie przyczyniła się do niej również niedoczynność tarczycy, co jest w trakcie diagnozowania. Na razie spędzamy ze sobą sporo czasu, poznajemy się lepiej. Zdążyliśmy już zauważyć, że Alvin jest kochanym, wesołym, niezwykle pozytywnie nastawionym do każdego psem. Labrador w każdym calu. Dotyczy to oczywiście również ogromnego apetytu, więc ciężko jest mu się przyzwyczaić do nie podjadania między posiłkami J

Na smyczy chodzi pięknie, poznaje nową okolicę, ma już paru kolegów, z którymi chętnie się bawi. Spacery to jego żywioł, czekamy na lepsze czasy i cieplejszą pogodę, aby zabrać Alvina nad wodę!

Pozdrawiamy i przesyłamy parę zdjęć !

Iga i Mateusz

Poprzedni wpis:
ALVIN – ok. 5 letnie bratnie psie serce do pokochania ze wzajemnością – nieaktualne

Labrador Alvin Labrador Alvin Labrador Alvin Labrador Alvin Labrador Alvin

2 thoughts on “Alvin – pierwsze wieści z nowego domu”

    1. Wszelkie problemy z metabolizmem u psów, również tarczyca, są najprawdopodobniej związane z nadmiarem węglowodanów, które są obecne w karmach (buraki, zboza i inne). Żadne psowate w naturze nie jedzą węglowodanów (jedynie mięso i zielone rośliny, ktore są ich niemal pozbawione). Warto odciąć psa na 1-2-3 miesiące od węglowodanów i zobaczyć czy będzie poprawa.
      Życzę Labkowi i Państwu wiele szczęśliwych lat i mnóstwa radości. Pozdrawiam Monika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *