Bąbel – roczne labradorowe cappuccino pilnie poszukuje nowej rodzinki – nieaktualne

Bąbel do adopcji

Wyadoptowany. Odmieńmy jego świat, dajmy mu szansę na nowe życie.

Bąbel ma rok i jest uroczym, wiecznie uśmiechniętym labardorowym jeszcze dzieckiem. Zwinny, ale pięknie mocno zbudowany z oryginalnym umaszczeniem jasnego brązu przyciąga wzrok. Kocha ruch, bieganie za piłeczką, wszędzie go pełno, zna już podstawowe komendy, chętnie się uczy, za smaczka zrobi prawie wszystko. Wymaga jeszcze pracy i szlifu, ale jest bardzo pojętnym i inteligentnym psem. Chętnie angażuje się w zabawy, nie chce stracić ani chwili, którą jesteśmy w stanie mu poświecić, bo Babel ubóstwia człowieka. Świetnie rozumie i bawi się z dziećmi, ale ze względu na gabaryty i duża ruchliwość polecany jest do dzieci powyżej 6 lat.

Bąbel potrzebuje bardzo pilnie domu, który pojawi się szybko, zaoferuje mu uwagę i miłość, bo szkoda, żeby ten żywiołowy, otwarty i pozytywny czekolab czekał długo na nowy domek. On z pewnością okaże wdzięczność za każdy gest czy spojrzenie, uwagę, jest ich bardzo spragniony.

W stosunku do suczek jest ok., do psów zachowuje się wybiorczo, trzeba z nim popracować, bo to jeszcze psie dziecko.
Babel ma komplet szczepień i już prawie spakowana walizkę do nowego domku.

Szukamy dla Bąbla najchętniej domu z ogrodem, bo Bąbel mieszkał dotychczas na podwórku, a marzy o tym, aby zostać pełnoprawnym mieszkańcem domu, mieszkać z rodziną, oddychać jej powietrzem i jej atmosferą. Odmieńmy jego świat, dajmy mu szansę na nowe życie, a zyskamy labradorowe serducho, które bezgranicznie ufa i kocha.

Czekolad przebywa w Małopolsce, rejony Zakopanego

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Bąbel do adopcji Bąbel do adopcji Bąbel do adopcji Bąbel do adopcji

3 thoughts on “Bąbel – roczne labradorowe cappuccino pilnie poszukuje nowej rodzinki – nieaktualne”

  1. Jest cudowny bardzo bym chciala zaadoptowac Babelka mam duzy ogrod
    2koty I troche doswiadczenia z labkami.
    Prosze o informacje jesli Babelek nasal Cheka na dom.

  2. Chciałabym go adoptować. Mam dzieci co prawda najmłodszy ma 2latka ale znam ta rasa miałam suczke. Mieszkam w mieszkaniu ale mamy duze podwórko na którym będzie mógł się wybiegać i blisko park w którym jest mnustwo miejsca na zabawę. W przyszłym roku będzie tam wybieg dla psow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *