Alex, ok. 3,5-roczny piękny, uśmiechnięty labrador szuka domku – nieaktualne

Alex, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Alex przebywa w domu tymczasowym niedaleko Warszawy.

Przedstawiamy naszego nowego podopiecznego, Alexa, przeuroczego wypieczonego biszkopta. Alex nie miał chyba dotychczas dobrego życia, znaleziony na jednej z podkarpackich wiosek, długo błąkał się po okolicy. Odłowiony przez pracowników gminy, zabrany do przytuliska, niestety nie miał miejsca w kojcu i tkwił przy marnej budzie na krótkim łańcuchu. Zresztą z dotychczasowych obserwacji wynika, że był psem łańcuchowym, na pewno nie był dobrze traktowanych przez swoich dotychczasowych właścicieli. Boi się podniesionych głosów i krzyków. Na zakładanie szelek przed spacerem, reaguje kładąc się ze strachem plackiem na ziemi.

Ale to smutne życie ma już za sobą. Obecnie jest w naszym domu tymczasowym, gdzie robi ogromne postępy i świetnie dostosowuje się do nowych warunków. Jest labkiem bardzo przyjacielskim, inteligentnym, ogromnie spragnionym człowieka, jego głasków i miziania (podstawia ciągle głowę, uszy, kładzie się na plecach do głaskania brzucha).

Może zamieszkać z kotem i suczkami, przy doświadczonym opiekunie, znającym rasę, na pewno mógłby zamieszkać z samcem, nie ma w nim agresji do samców, tylko tkwią w nim jeszcze pozostałości pilnującego psa łańcuchowego. Alex jest młodym silnym labkiem, potrzebuje dużo ruchu, spacerów, uczy się chodzić na smyczy, ale spacer tylko w szelkach, bo w obroży nadal ciągnie.

Szukamy dla Alexa troskliwego domu i ciepła rodzinnego, opiekunów, którzy będą pracować z psem, dadzą mu poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny. Pies jest odrobaczony, zachipowany po wyleczeniu uszów, będzie zaszczepiony. Alex przebywa w domu tymczasowym niedaleko Warszawy.

Dziękujemy pani Alicji za zgłoszenie nam labka w potrzebie domu, opiekę nad nim i pomoc w transporcie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Alex, labrador do adopcji Alex, labrador do adopcji Alex, labrador do adopcji Alex, labrador do adopcji Alex, labrador do adopcji

3 thoughts on “Alex, ok. 3,5-roczny piękny, uśmiechnięty labrador szuka domku – nieaktualne”

      1. Jesteś Pieskiem Piękny i kochanym żebym mogła cię zabrać to być cię zabrała tylko cię zobaczyłam i Normalnie serce mi Pęka że nie mogę cię zabrać kocham cię Piesk obyś znałaś dobry domek i żeby cię tylko kochali i dużo miłości Dali ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *