Brutus, 8-miesięczny, pełen uroku i ciekawości świata labiszon do adopcji – nieaktualne

Brutus, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Brutus przebywa obecnie na Śląsku. Kto go pokocha? ❤️

Brutus to wiecznie roześmiany labradorek. Niestety Brutus jest psem, który mimo 8 miesięcy bardzo mało umie, trzeba mu poświęcić sporo czasu na naukę psiego savoir-vivre’u i zasad współżycia, bo dotychczasowy opiekun psa nie nauczył go niczego. Dzięki wrodzonej inteligencji i ogromnej chęci współpracy z człowiekiem, labek robi błyskawiczne postępy. Nie ciągnie na smyczy, nie zaczepia psów za ogrodzeniem, na spacerach pilnuje się przewodnika. Mimo całkowitej zmiany otoczenia i zamieszkania w ciągu ostatnich dni, nie załatwił się w boksie, wykorzystuje każde wyjście do załatwienia potrzeby.

Tkwi w nim ogrom skumulowanej energii ( prawdopodobnie nie miał dotychczas dużo możliwości wybiegania się i zabaw z innymi psami ). Przyjazny do psów, wręcz spragniony ich towarzystwa i zabaw, stosunek do kotów – nieznany. Spragniony człowieka i jego uwagi próbuje podgryzać, gdy się rozkręci zabawowo pakuje do pysia wszystko co widzi, łącznie z rękami opiekuna. Ale nie jest trudno powstrzymać go w takim zachowaniu. Jeśli otoczy się go opieką, miłością i uwagą, będzie z niego wkrótce pies IDEAŁ.

Labek jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany. Brutus przebywa obecnie na Śląsku.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji Brutus, labrador do adopcji

4 thoughts on “Brutus, 8-miesięczny, pełen uroku i ciekawości świata labiszon do adopcji – nieaktualne”

  1. Piękny psiak. Życzę mu jak najszybszego znalezienia dobrego domku i kochających, cierpliwych opiekunów

  2. Wraz z rodziną bylibyśmy zainteresowani adopcją. Gdzie dokładnie na Śląsku znajduje się ta urocza psinka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *