Zuzia, ok 6-letnia grzeczna sunia do adopcji – nieaktualne

Zuzia do adopcjiWyadoptowana. Porzucona przy drodze suczka bardzo prosi o dom.

Kiedy ją znaleziono, była już bardzo wyczerpana. Zuzia to kolejna rodząca matka, która po odkarmieniu i pewnie sprzedaży maluchów za przysłowiowe 500+ stała się dla kogoś zbędnym balastem. O takie suki się nie dba i nie przejmuje ich losem. Po co karmić skoro łatwiej „takiego darmozjada” porzucić gdzieś przy drodze. Zuzia miała szczęście – ktoś jej nie ominął obojętnie, tylko zatrzymał się i pomógł. Sunia trafiła pod opiekę dobrych ludzi, którzy o nią zadbali i odkarmili.

Teraz przyszedł czas na znalezienie dla tej biduli najlepszego na świecie domu ❤️. Zuzia to „przekochany” i bezproblemowy pies. Jest łagodna, „grzeczna” i spokojna. Na pewno była bita , ponieważ na widok podniesionej ręki kuli się w sobie i sztywnieje ?. Niepojęte jest to, że ona wciąż jest wpatrzona w człowieka jak w obrazek. Wciąż ufa i chce być blisko. Mimo niepewności i przykrych wspomnień, kontakt z człowiekiem w dalszym ciągu, jest dla niej priorytetem. Zuza naprawdę jest bardzo wdzięczna za każde okazane uczucie i ciepłe słowo Potrafi się wtedy cieszyć całą sobą ?. Dogaduje się z innymi psami i lubi wspólne zabawy ? Zachowuje czystość i kontroluje potrzeby fizjologiczne. Grzecznie zostaje sama w domu. Zuzka jest fajnym, zrównoważonym psem, który potrafi się wyciszyć i spokojnie poczekać na kolejny spacer.

Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że w pierwszym okresie adaptacji, mogą zdarzyć się różne wpadki i jest to całkiem zrozumiałe. Szukamy dla niej rodziny, która będzie ją BARDZO kochała i miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do wyjątkowych ludzi, którzy zapewnią jej czułość i odpowiednią opiekę pod każdym względem?. To cudowna sunia, zasługująca na szczęśliwe życie u boku kochającego człowieka. Zuzka przebywa w okolicach Zamościa Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zuzia do adopcji Zuzia do adopcji Zuzia do adopcjiZuzia do adopcjiZuzia do adopcji Zuzia do adopcji Zuzia do adopcji Zuzia do adopcji Zuzia do adopcji Zuzia do adopcji

2 thoughts on “Zuzia, ok 6-letnia grzeczna sunia do adopcji – nieaktualne”

  1. A pseudo właścicieli odnaleziono.???Dowalić im porządną karę,sprawdzić co się dzieje z pozostałymi psami.Bydlaki nie ludzie.Kara powinna być,na pewno ktoś rozpozna
    pieska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *