Barni, ok. 3-letni piękny hebanowy labrador szuka bezpiecznego domu – nieaktualne

Wyadoptowany. Odmieńmy jego świat, dajmy mu szansę na nowe życie?

Barni jest młodym, bardzo przyjacielskim, spragnionym człowieka labradorem. Grzeczny i wpatrzony w człowieka jak w obrazek, szuka z nim ciągle kontaktu. Kocha zabawy z piłką i aportowanie. Jest w sumie spokojnym, zrównoważonym i pozbawionym nadmiernej egzaltacji labkiem. To młody, pojętny pies i jeśli ktoś podaruje mu swój czas, to pies będzie mu bardzo oddanym przyjacielem.

Całkiem dobrze chodzi na smyczy, zna podstawowe komendy więc spacery z opiekunem będą na pewno ogromną frajdą dla obu stron. Zachowuje się przyjaźnie wobec innych psów. Wychowany z kotem.

Szukamy dla Barniego aktywnej rodzinki, która zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, domu, który otoczy go miłością, spokojnie nauczy zasad, zapewni mu rodzinne ciepło i bezpieczeństwo, których chyba dotychczas nie zaznał.
Barni jest zaszczepiony, zabezpieczony przeciwko kleszczom i odrobaczony.
Pies przebywa w okolicach Olsztyna, woj. warminsko-mazurskie

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji Barni, labrador do adopcji

1 thoughts on “Barni, ok. 3-letni piękny hebanowy labrador szuka bezpiecznego domu – nieaktualne”

  1. Jest piękny niestety za daleko ,poza możliwościami odbioru.mialam goldena był kochanym członkiem rodziny walczyliśmy do konca,niestety odszedł w wieku 10 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *