Zuza, 10-tygodniowa labradorka do adopcji – nieaktualne

Zuza, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Zuza jest WYJĄTKOWA, dlatego powinna trafić do WYJĄTKOWEGO domku i WYJĄTKOWEJ rodziny ❤️.

Zuzka jest maluszkiem potrzebującym SPECJALNEJ troski i czułej opieki. Urodziła się z wadą przełyku, której podstawowym objawem są wymioty i ulewanie. Zaburzenie jest jednostką chorobową albo wtórnym objawem związanym z innymi zaburzeniami. U Zuzy naczynia krwionośne są źle ułożone i miejscowo oplatają przełyk. Stan taki sprawia, że sunia normalnie zjada pokarm płynny i papkowaty, ale ma problem z pokarmem gęstym. Leczenie polega na przeprowadzeniu zabiegu – konieczność i termin powinien ustalić lekarz prowadzący w oparciu o aktualny stan zdrowia psa.

Adopcja takiego dzieciaczka na pewno wymaga odpowiedzialności i poświęcenia ze strony właściciela. Podstawową sprawą jest konsekwencja w postępowaniu, która pomyślnie wpływa na komfort życia malucha. Zuzka powinna być karmiona małymi porcjami płynnych, półpłynnych lub papkowatych pokarmów, a za jakiś czas powinna przejść zabieg uwalniający przełyk.

Sunia jest normalnym, wesołym, rozbrykanym i żywiołowym dzieciakiem. Uwielbia przytulasy i najchętniej nie odstępowałaby swojego człowieka na krok. Jest kontaktowa, rezolutna i baaardzo ciekawska. Po prostu zwyczajny psi dzieciaczek 🥰 .

Dla Zuzy szukamy wyjątkowego domu, który będzie zdawał sobie sprawę, że życie z takim malcem nie będzie proste i na pewno będzie wymagało poświęceń. Zuzka potrzebuje empatycznych ludzi, którzy umiejętnie i cierpliwie przeprowadzą ją przez okres choroby. Taki pies wymaga czasu i stabilizacji, dlatego nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę jak wielką odpowiedzialność bierze na swoje barki. ŚWIADOMY człowiek to dla ZUZY ,,być albo nie być” – wierzymy, że gdzieś ktoś taki JEST i czeka właśnie na nią. Ten psi dzieciaczek potrzebuje jedynie SZANSY na normalne życie. Kochani 🙏 BARDZO prosimy Was o udostępnianie postu i pomoc w szukaniu domku. Sunia przebywa w woj. wielkopolskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zuza, labradorka do adopcji Zuza, labradorka do adopcji Zuza, labradorka do adopcji Zuza, labradorka do adopcji Zuza, labradorka do adopcji

8 thoughts on “Zuza, 10-tygodniowa labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Żeby to było takie proste… Adoptowałam sunie po PRAA, rehabilitacja po operacji przyniosła minimalne efekty. Ma 11 m-cy, cały czas szukamy sposobu żeby Szprotce jadło się łatwiej.
   Niedawno miałam pod opieką inną mini sunie po PRAA – umarła od powikłań pooperacyjnych.
   Trzeba też wspomnieć o kosztach – sama operacja ok 6k, hospitalizacja, specjalne karmy, miski, na początku taki piesek wymaga opieki 24h, więc najlepiej żeby ktoś był w domu lub piesek jeździł do pracy z opiekunem.
   Adoptujący powinien o tym wiedzieć.

   1. Tak powinna wyglądać rzetelna informacja o adopcji pieska z problemami. Wprowadzanie w błąd, że operacja wszystko załatwi to półprawda, nie jest do końca uczciwe i naraża psiaka na oddanie do schroniska. Dziękuję za komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *