Dzisiaj do swojego pierwszego prawdziwego domku pojechała nasza kochana Zula

Labradorka Zula

Zula spryciula zawładnęła serca wielu osób.

Historia Zuli była bardzo smutna, u swojego poprzedniego właściciela rodzina bez przerwy młode, żyła w urągających warunkach w klatce. I nie była dobrze traktowana, o czym przekonaliśmy się już w DT. Bała się nagłego dotyku, założenie szelek spacerowych, czy przypięcie smyczy paraliżowal Zulkę.
Została na szczęście wydana przez właściciela ze względu na likwidacje hodowli. My dowiedzieliśmy się o istnieniu Zulci i natychmiast postanowiliśmy ja stamtąd zabrać.

Zuleńka trafiła do wspaniałego DT u Pani Marii Wittek w Krakowie, gdzie po raz pierwszy zaznała ciepło domu, wygodne spanie, pełna miskę karmy i przede wszystkim wody. Została otoczona miłością zwierzolubki ( labolubki ), dowiedziała się, co to są głaski, przytulani, spacery, zabawy, bieganie za piłka.. Zuli wiernie towarzyszyły w poznawaniu nowego otoczenia dwa wspaniale laby : Gabi i Cesar, rezydenci DT ( też interwencyjne biedy, zaadoptowane przez Panią Marię ).
Zula spryciula zawładnęła serca wielu osób. Jest mimo że zaznała dużo złego u poprzedniego właściciela w swoim dotychczasowym życiu, jest ogromnie spragniona kontaktu z człowiekiem.

Naszą Zuleńkę dojrzała już w pierwszym dniu publikacji na naszych stronach Pani Iza Zółkowska z Rodziną i postanowiła zawalczyć o serce tej cudnej suni, labradorowego aniołka.

Serce Zuli zostało zdobyte i tak Zula pojechała dzisiaj do nowego domku do Nowego Dworu Mazowieckiego.

Cieszymy się, ze nasza Zuleńka znalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie kochana i w końcu może rozpocząć swoja nowa przygodę życia.

Życzymy Zulce wszystkiego co najlepsze, bądź zdrowa i pozostań zawsze tak wspaniale otwarta na otoczenie. Jej merdająca „antenka” i to pełne entuzjazmu spojrzenia pocieszą każdego i będą lekiem na wszystko.

oprac B. Wojtasik

Poprzednie wpisy:
Labradorka Zula do adopcji – wieści z domu tymczasowego
Labradorka Zula, nasza nowa podopieczna do adopcji

Labradorka Zula Labradorka Zula Labradorka Zula

Takie łóżeczko czeka na Zulkę:ZulaLabradorka ZulaLabradorka Zula Labradorka Zula

3 thoughts on “Dzisiaj do swojego pierwszego prawdziwego domku pojechała nasza kochana Zula”

  1. Zuluniu,jesteś cudowna moim sercem też zawładnęłaś całkowicie i zawsze będę Cię pamiętała.Życzę ci sunieczko wszystkiego co najlepsze w życiu i kiedy poznałam twoich nowych człowieków twoją nową cudowną rodzinkę jestem o tym przekonana całkowicie.Dziękuję.

  2. To niesamowite, jak na fotce w samochodzie widać podobieństwo cudne Zuli do jej nowej Opiekunki i vice versa?? mam nadzieję że się Pani nie obrazi ?dużo zdrówka ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.