Zoja – 2 letnia, prześliczna, przyjazna czekoladka z ADHD wypatruje fajnego domku – nieaktualne

Zoja, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Zoja mieszka w woj. pomorskim.

ZOJA – jest prześliczną, pogodną i bardzo kontaktowaną ca 2 letnia czekoladką. Jest energiczną, ciekawą całego świata, jego zapachu i dźwięków sunią. Jak na bardzo młodą labkę przystało, ma takie labradorowe, młodzieńcze ADHD, ale odpowiednio wybiegana, zmęczona spacerami, zabawami, różnymi zadaniami węchowymi, potrafi się odpowiednio wyciszyć.

Zoja jest wyjątkowej urody, o figlarnych, ale rozumiejących oczach, kocha kontakt z człowiekiem. Potrzebuje zaangażowania i uwagi, przytulanek, mizianek, nie lubi się nudzić. Pozostawiona sama, (w jej wypadku jednak z dwoma starszymi labkami ) potrafi tylko krótko grzecznie i cierpliwie czekać na powrót właścicieli. Gdy się nudzi, potrafi pogryźć a to skarpetkę, a to buta, a to „ poczytać” gazetki. Mebli nie zdarzyło się jej pogryźć !!!!

Jest bardzo przyjaźnie nastawiona do innych psów, nie znamy jej stosunku do kotów.

W czasie spacerów, a nauka chodzenia na smyczy musi być nadal doskonalona, musi być prowadzona na smyczy, bo niestety lubi się samodzielnie oddalić i nie za bardzo lubi wracać na przywoływanie.

Dla tej ślicznej i mądrej dziewczynki szukamy wyjątkowego domku. Domku, który będzie miał czas na wspólne spacery i zabawy, domku, który będzie kochał i zapewni jej opiekę i bezpieczeństwo.

Zoja szuka swoich człowieków, którzy dadzą jej nie tylko ciepły dom i mnóstwo przytulania, ale także, którzy będą świadomie pracować z nią nad jej dalszym rozwojem i psim savoir vivrem.

Idealnie byłoby dom z fajnym, młodym towarzyszem zabaw, psem podobnej postury, ponieważ sunia lubi psie przepychanki.

Sunia ma książeczkę zdrowia, wszystkie aktualne szczepienia i odrobaczenia, Jest wysterylizowana.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji Zoja, labradorka do adopcji

9 thoughts on “Zoja – 2 letnia, prześliczna, przyjazna czekoladka z ADHD wypatruje fajnego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *