Zeus, starszy labrador zabrany z Radys, czeka na dom

Zeus, labrador do adopcji

Starość może być piękna. Nie wierzysz? Zaproś do swojego domu Zeusa. On Ci pokaże.

Podobno czarne psy mają najgorzej. Podobno nikt ich nie chce, bo są groźniejsze od tych o jasnym umaszczeniu. Podobno nikt nie chce adoptować starych psów, a gdy są niewidome, ich szanse na znalezienie domu sięgają zera. Są skazane na życie w schronisku, niekochane, zapomniane. Taki los czekał Zeusa, 10-letniego niewidomego labradora, który oglądał schroniskowy świat z lichego kojca w Radysach. Na szczęście Zeus miał to szczęście, że zainteresowały się nim osoby o wielkim sercu i zaoferowały dom tymczasowy. Teraz starszy pan szuka domu, którym mógłby w miłości i spokoju spędzić ostatnie lata swojego życia.

Zeus jest pięknym, wykastrowanym, dużym labkiem (waży 45 kg). Jest zaszczepiony i odrobaczony. Poza ślepotą Zeus ma jeszcze dwie cysty w pęcherzu, co oznacza, iż do końca życia będzie zażywał tabletki. Ale to przecież nie jest problem, tym bardziej, że za opiekę i odrobinę czułość, labek odwzajemni się miłości, ufnością i niewysłowioną wdzięcznością.

Zeus ma pokojowe nastawienie do świata. Dotyczy to zarówno ludzi (szczególnie ukochał sobie mniejsze istoty), jak i do innych futrzastych stworzeń. Dlatego mógłby mieszkać zarówno z innymi psami, jak i z kotami. Grzecznie zostaje sam w domu.  Czekając na powrót Opiekunów po prostu śpi. Jedyne czego boi się nasz piękny labek to krzyk.

Obecnie Zeus przebywa w DT w województwie podkarpackim w okolicach Rzeszowa. Telefon kontaktowy do Opiekunów to 793 600 514.

Jeśli chcesz zobaczyć, ile szczęścia i miłości może do Twojego domu wnieść starszy pies, adoptuj Zeusa.

oprac. R. Kamińska

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji Zeus, labrador do adopcji

3 thoughts on “Zeus, starszy labrador zabrany z Radys, czeka na dom”

  1. Uroczy jest. ?
    Wierzę głęboko, że znajdą się dobrzy ludzie, u których spędzi swoją jesień życia. ♥️?❤️??

  2. Razem z Lordem namawiamy do adopcji Zeusa. Jak ktoś obawia się przygarnąć niewiadomego psa, to raczej niepotrzebnie. Niewidome psy naprawdę dobrze sobie radzą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *