LARS – ok. 5 letni uśmiechnięty hebanowy labrador, który jeszcze nie znalazł swojego miejsca na ziemi – nieaktualne

Lars, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla Larsa domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

LARS ma ok. 5 lat jest ślicznym kruczoczarnym labradorem, wiecznie uśmiechniętym mimo, ze życie go nie  specjalnie rozpieszczało.

Miał dom, ale jakby go nie miał, nikt o niego nie dbał, często nie miał nic do jedzenia i wędrował samopas po wsiach w poszukiwaniu czegoś jadalnego. Nikt się nim nie opiekował. Nie zasłużył na takie życie. Ale to wszystko ma już za sobą. Labek jest w końcu bezpieczny. To super kochany, bardzo pogodny psiak, który pełen uśmiechu i ufności patrzy na człowieka

Uwielbia spacery i aktywność, bo jak w każdym labku, drzemią w nim niespożyte pokłady energii. Nie ma problemów z innymi zwierzętami. Lars kocha przede wszystkim człowieka, kontakt z nim przedkłada nade wszystko.

Jest bardzo ufny i przyjacielski. Nie przejawia żadnej agresji, zrównoważony emocjonalnie.

Lars pomieszkiwał w domu, więc stara się zachowywać czystość. Potrafi też chodzić na smyczy. Nie sprawia żadnych problemów i chętnie wszystkiego się uczy. To bardzo inteligentny i bystry labek.

Szukamy dla Larsa domu, gdzie będzie traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Szukamy ludzi znających potrzeby rasy, którzy będą chcieli spędzać z nim czas, bo Lars potrzebuje kontaktu i obecności człowieka jak powietrza.
Szukamy kochającej rodziny, która wynagrodzi mu lata złego traktowania i zapewni dobre życie, bezpieczeństwo i miejsce w sercu i na kanapie.

Lars jest zaszczepiony i odrobaczony.
Labek przebywa w woj. lubuskim

 

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lars, labrador do adopcji Lars, labrador do adopcji Lars, labrador do adopcji Lars, labrador do adopcji Lars, labrador do adopcji

One thought on “LARS – ok. 5 letni uśmiechnięty hebanowy labrador, który jeszcze nie znalazł swojego miejsca na ziemi – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *