Zenek, ok. 3-letni labrador do adopcji

Zenek, labrador do adopcji

Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku.

Zenek (nr rej. P-4615/21) przyjechał do schroniska 13.06.2021r., z ul.  Zamenhofa. Urodzony czerwiec 2018, jak to labrador umiera z nudów w boksie jest rozmerdaną kulką, bardzo przyjazny, ale jak za mocno się ekscytuje zdarza mu się podgryzać ręce, jednak stanowcza reprymenda wystarcza, by się opamiętał. Lubi głaskanie i penetrowanie przestrzeni noskiem. Na spacerach chodzi w miarę ładnie, po korekcie potrafi chodzić na krótkiej luźnej smyczy, na długiej lince bez problemu. Z racji swoich sporych gabarytów na spacerach szybko się męczy, więc odpoczynek na trawce jak najbardziej wskazany, potrafi spokojnie poleżeć 5min Do człowieka super przyjazny, sprawdzony na dzieci lat 7, bez problemu daje się pogłaskać i przytulić. Na spacerach cichutki, nie szczeka na inne psy i na ogół je olewa, aczkolwiek czasami do nich pociągnie, jest przy tym bardzo, bardzo silny. Ładnie daje się prowadzić, bo szybko łapie czego od niego oczekujemy, szybko się uczy i jest w miarę karny. Umie siad. Z suczkami się dogaduje, z psami w miarę też, na warczenie reaguje olewką towarzysza.
Zenka czeka jeszcze zabieg kastracji i będzie gotowy do adopcji.

Powyższy opis został stworzony na podstawie jego zachowania w warunkach schroniskowych, trzeba mieć świadomość że w warunkach domowych może ono ulec zmianie.

Tel. 85 675 37 00

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Zenek, labrador do adopcji Zenek, labrador do adopcji Zenek, labrador do adopcji Zenek, labrador do adopcji Zenek, labrador do adopcji Zenek, labrador do adopcji Zenek, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *