Pixel, 10-miesieczny labradorek czeka na wyjątkowy dom

Pixel, labrador do adopcji

Kochany, bardzo towarzyski psi dzieciak – kto go pokocha? ❤️

Pixel nie jest ani bardzo absorbujący ani kłopotliwy. Sygnalizuje kiedy potrzebuje bliskości, ale nie jest uciążliwy. Kiedy jest taka konieczność potrafi się wyciszyć i zająć sobą. Uwielbia kontakt z człowiekiem i lubi mieć domowników ,,na oku”, daje mu to poczucie bezpieczeństwa. Jest bardzo towarzyski i świetnie dogaduje się z innymi psami. Jeździ wszystkimi środkami transportu. Bez problemu podróżuje autobusem, pociągiem i tramwajem. Jest bardzo dobrze zsocjalizowany. Uwielbia owoce i warzywa, chętnie zje arbuza, jabłko, czy marchewkę. Pixel lubi i powinien pływać. W domu często korzysta z mat węchowych i konga. Na spacerach chodzi poprawnie, chociaż wszystko go interesuje. Potrafi zachować czystość i grzecznie czekać na powrót opiekuna. To kochany, zadbany i mądry dzieciak. Niestety życie nie zawsze jest sprawiedliwe i czasem jedną ręka coś daje, a drugą zabiera. PIXEL ma problemy ortopedyczne. Zdiagnozowano u niego dysplazję łokci. Jest po artroskopii i w trakcie kuracji antybiotykami. Szukamy dla niego WYJĄTKOWEGO domu. Domu bardzo świadomego i zdającego sobie sprawę z problemu. Ten psiak NIGDY nie będzie typem sportowca, być może będzie utykał na przednią łapkę. Nie powinien trafić, ani do mocno aktywnych osób, ani do rodziny z małymi dziećmi. PIXEL wymaga odpowiedniego i mądrego prowadzenia. To cudowny, otwarty i kontaktowy szczeniak, któremu los spłatał figla. Wierzymy, że są gdzieś fajni, odpowiedzialni ludzie, którzy pokochają go takim jakim jest.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji Pixel, labrador do adopcji

23 thoughts on “Pixel, 10-miesieczny labradorek czeka na wyjątkowy dom”

  1. W jakim województwie obecnie jest Pixel? Mamy Labradorkę w adopcji od Org i może dany mu schronienie.

  2. Dzień dobry czy Pudełek znalazł już swój domek ? Mieszkam w Luboniu pod Poznaniem z 13 letnią córką , niebawem przeprowadzamy się do mieszkania z ogródkiem i chętnie przygarnęły byśmy Pudełka do nas . Posiadamy 7 letnią Chichuachę , bardzo spokojną i 2 letniego kotka , również nie sprawiającego żadnych problemów .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *