Zara, 5 letnia labradorka do adopcji

Zara, labradorka do adopcji

Chcielibyśmy, żeby ZARA znalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie szczęśliwa i otoczona właściwą opieką.

Sunia urodziła się z wadą serduszka i do końca życia powinna brać odpowiednie leki. Szukamy dla niej wyjątkowej rodziny, która pokocha ją taką jaką jest. Wada nie jest wyrokiem, a umiejętne prowadzenie pozwala psu na normalne życie. Prawda jest taka, że często ludzie nie zdają sobie sprawy, że ich przyjaciel ma problem, tutaj od samego początku jest to jasno określone. To daje przewagę, bo wiadomo jak postępować z psem, tak żeby wada się nie pogłębiała.

Zara prowadzi normalne życie. Jest wesołą aktywną sunią. Kocha spacery, pływanie i błotne „spa”. Nie sprawia żadnych problemów. Zachowuje czystość, nie niszczy, grzecznie zostaje w domu. Kocha wszystko i wszystkich. Jest pogodna, otwarta i bardzo przyjacielska. Zara kocha człowieka a każdy kontakt i każdy gest jest dla niej wyjątkową nagrodą. Potrzebuje bliskości i ludzkiego towarzystwa. Z racji wady nie dla niej są maratony i szaleństwa, dlatego świetnie odnajdzie się u boku spokojnych i empatycznych ludzi, którzy będą chcieli z nią po prostu – być.

Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że wada wiąże się z koniecznością kontroli weterynaryjnych. Odpowiednie prowadzenie, pozwoli suni normalnie funkcjonować i korzystać z życia na 100%. Chcielibyśmy, żeby ZARA znalazła swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie szczęśliwa i otoczona właściwą opieką. Pies przebywa w okolicach Częstochowy.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Zara, labradorka do adopcji Zara, labradorka do adopcji Zara, labradorka do adopcjiZara, labradorka do adopcjiZara, labradorka do adopcji Zara, labradorka do adopcji Zara, labradorka do adopcji Zara, labradorka do adopcji

4 thoughts on “Zara, 5 letnia labradorka do adopcji”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *