Zabójca labradorki – Jest przełom policjanci dotarli do czerwonego matiza

melunia

Kolejne fakty z portalu ddwloclawek.pl

Policjanci wyjaśniający sprawę śmiertelnego potrącenia psa na Kaliskiej, oglądali już samochód, który, według anonimowego informatora, miał brać udział w tej kolizji. 

Jak już pisaliśmy, sms z namiarami na kierowcę, który, według anonimowego informatora, miał śmiertelnie potrącić na pasach na Kaliskiej labradora i zagrozić także prowadzącemu go na smyczy człowiekowi, dotarł na telefon właściciela psa.

– Było tam wszystko  – imię, ksywka, adres tego człowieka, że jeździ czerwonym matizem – mówi ojciec właściciela labradora. – We wtorek rano pojechaliśmy na komendę i podaliśmy to wszystko dyżurnemu. Nie wiem, czy policjanci zrobili już z tego użytek. Czy sprawdzili te informacje. Mam nadzieję, że tak.

Więcej – źródło: ddwłocławek

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że sprawą zainteresował się też TVN24

Wszystkie wpisy na naszej stronie o wypadku:
Zabójca labradorki – film
Zabójca labradorki

Historia Meli:
Nie wiem czy wszyscy mnie znacie (+film)
Mela, dziewczyna z pseudo się przypomina
List od Meli – wyadoptowana
Bardzo agresywna labradorka… wyadoptowana
Mela z pseudohodowli szuka domu – wyadoptowana
Nakręcona Mela szuka domu – wyadoptowana
Labradorki zabrane z pseudohodowli – uaktualnienie

5 thoughts on “Zabójca labradorki – Jest przełom policjanci dotarli do czerwonego matiza”

  1. Zabilabym tego gnoja
    Pies najwiekszy przyjaciel czlowieka. Jak mozna miec taka znieczulice w sobie.. matko jedyna. Sama teraz mam psa ktorego potracil samochod i to na terenie prywatnym i tez nie zainteresowal sie co dalej. Masakra !

  2. Mam tylko nadzieję ze jak go znajdą to nie ujdzie mu to na sucho.. Kary za zle traktowanie zwierzat powinny byc surowe i dotkliwe … Tutaj konsekwencje powinny byc takie jak za zabicie człowieka.. to było przejcie dla pieszych ,swiatło zielone dla pieszego … masakra…

  3. Bardzo Panu wspolczuje. Dla niektórych pies to tylko pies on ma szczekać i bronić posesji. A dla niektórych to w jakiś sposób ” człowiek” sama mam 4 psy i nie wyobrażam sobie by ktoś skrzywdził mi jednego z nich. Czytając i oglądając film łzy mi leca… 🙁 przykre kochana psinka <33 mam nadzieję że się znajdzie ta osoba która to zrobiła i oby się przekonał że pies to nie tylko PIES !!!!!!

  4. Śmiecia od czerwonego matiza j….l bym po tym pustym i durny łbie tak długo aż mózg sam spod pały zaczął by sp…….c!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *