YOGI – a właściwie już Diuki – takie błyskawiczne wieści z nowego domku

Labrador Yogi

Diuki zamieszkał w Gdańsku.

Diuki pojechał w poniedziałek do nowego domu. Pan Paweł z Gdańska zaraz po naszym ogłoszeniu poszukiwania dla niego domku tymczasowego/stałego, zaoferował dla psa domek stały z mnóstwem atrakcji i możliwością natychmiastowego poświęcenia psu ewentualnego czasu na przyzwyczajenie się do nowych opiekunów. W poniedziałek pojechał po psa i tak oto Diuki zamieszkał w Gdańsku. Już na miejscu w domu Diuki okazał się fantastycznym, pełnym energii psem. Dzisiaj odwiedził salon psiej piękności, gdzie pozbył się tułaczkowych i przytuliskowych zapachów. Było czesanie, skracanie pazurków, czyszczeniu uszu i kąpiel. Także w pełni gotów jest na wiosnę.

Opiekun Diuka pisze : „Jest fantastyczny, grzeczny i usłuchany, misiek do tulenia, bo niesamowity z niego pieszczoch. W czwartek po świętach będzie komplet szczepień, i zachipowanie. Badaliśmy mu wczoraj biodra u weterynarza, jest wszystko jak najlepiej.”

Cieszymy się wraz z Panem Pawłem z następnego uratowanego przed wywózką do schronu labradorowego serducha i pozostaje nam tylko życzyć im powodzenia i wielu wspaniałych wspólnie spędzonych lat.

Dziękujemy Pani Agacie CH. z Fundacji Ochrony Zwierząt „ Pia Causa” za opiekę na psem i panu Kazimierzowi St. z gminy Czersk za ogromną pomoc w ułatwieniu formalności przekazania psa nowemu opiekunowi.

Poprzedni wpis:
Yogi – ok 3 letni piękny hebanowy labrador do adopcji – nieaktualne

Labrador Yogi Labrador Yogi Labrador Yogi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *