Wulkan – piękny, wymagający, półtoraroczny labrador, dla odpowiedzialnego opiekuna

Wulkan, labrador do adopcji

Wulkana ktoś zabrał do domu jako słodkiego, milutkiego szczeniaka i nie ucząc niczego, doprowadził do tego, że Wulkan stał się…

… Rozbrykanym ponad trzydziestokilogramowym psem pełnym energii, która w tygodniu kumuluje się w ciasnym boksie, żeby w trakcie spaceru z wolontariuszem wybuchnąć z pełną mocą. Silny, wszędobylski, ale piękny, dostojny, bardzo pojętny i sprytny!! Uwielbia wodę. Trudno skupić uwagę Wulkana na człowieku, ale jest to możliwe, potrafi wtedy zrobić siad i waruj. Biega za piłką, ale nie za każdym razem aportuje. Nie wykazuje agresji w stosunku do człowieka, natomiast lubi podszczypywać i podgryzać, co jest dla niego formą zabawy, a dla człowieka bolesną niedogodnością… Czasami skoczy na człowieka i wtedy można zajrzeć mu w oczy na wysokości 170cm. Przez płot intensywnie obszczekuje psy po drugiej stronie, na wspólnym wybiegu bywa różnie. Wulkan ma ok. 1,5 roku. Pies wymaga codziennej aktywności i pracy, fizycznej i intelektualnej. Potrzebuje opiekuna cierpliwego, doświadczonego, który znajdzie czas na pracę z Wulkanem, pokaże co wolno, a czego nie, w razie potrzeby zasięgnie porady behawiorysty. Warto! Wulkan, to na prawdę cudowny pies, którym wystarczy właściwie pokierować, by zdobyć oddanego przyjaciel. Wulkan potrzebuje przewodnika.
Ola 500 141 184
Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej
43-305 Bielsko-Biała ul. Reksia 48
33 814 18 18
schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl

Ogłoszenie grzecznościowe.

Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji Wulkan, labrador do adopcji

2 thoughts on “Wulkan – piękny, wymagający, półtoraroczny labrador, dla odpowiedzialnego opiekuna”

 1. Dzien dobry. Sloneczne Pozdrowienia z Krakowa.
  Prosze mnie poinformowac czy ” Wulkan ” jest jeszcze do wziecia do Adopcji.
  Jaka jest mozliwosc dowiezienia psa do Krakowa, oczywiscie koszty biore na siebie. Jezeli „Wulkan” znalazl juz dobry dom to prosze mnie poinformowac o pozostalych psach do adopcji w granicach wiekowych od 12 -14 miesiecy.
  Uklony, Stanislaw z Krakowa.

  1. Witam, ogłoszenie o Wulkanie jest ogłoszeniem grzecznościowym, ogłosiliśmy labka na prośbę schroniska w Bielsku Białej. Proszę skontaktować się pod podanymi nr. tel. w poście.
   Pozdrawiam
   Bernadetta , tez z Krakowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *