Wszyscy kochają szczeniaki… Starsze psy kochają wszystkich – nieaktualne

Labradorka Czika

Znalazła dom. Może ktoś weźmie to pod uwagę i wybierze Czikę jako przyjaciółkę na lata, które jej zostały?

Czika to suczka rasy labrador retriever w średnim wieku. Całe życie spędziła w domu, była kochana i rozpieszczana. Regularnie szczepiona, odrobaczona, ma wykonane badania stawów. Dom położony w pięknej, cichej okolicy dawał możlwiwość długich spacerów i wygrzewania się w słońcu…
Niestety życie pisze różne scenariusze i Czika musi zmienić dom. Właściciele nie mają już siły i czasu by się nią zajmować. A ona wciąż ma masę energii i jest w świetnej kondycji. Z uwagi na to, że w domu mieszkają staruszki, którym Czika w zabawie mogłaby zrobić krzywdę aktualnie większość dnia spędza zamknięta w klatce kennelowej…
Czika to pies, który nie zaznał krzywdy. Miała beztroskie dzieciństwo i takie samo życie. Miała wszystko czego potrzebowała. Jest cudownym, otwartym i przyjacielskim stworzeniem. Bez problemu nawiązuje kontakty z nowymi osobami. Może zamieszkać w domu, w którym są inne zwierzęta, akceptuje inne psy niezależnie od płci, miała kontakt z końmi. Sunia może zamieszkać także w domu, w którym są starsze dzieci.
Nie zostanie wydana bez zabiegu sterylizacji, także wszystkim pseudohodowcom z góry dziękujemy.
Czika jest zdrowa i pełna energii. Ma jedynie uczulenie na kurczaki, wymaga więc karmy z innym rodzajem mięsa. Po bardzo długich spacerach delikatnie utyka na tylną łapkę, właściciele niestety tego nie diagnozowali… W życiu codziennym nie przeszkadza jej to wcale.
Wierzymy, że Czika znajdzie cudowny dom, w którym zostanie już na zawsze…
Wszyscy kochają szczeniaki… Starsze psy kochają wszystkich. Może ktoś weźmie to pod uwagę i wybierze Czikę jako przyjaciółkę na lata, które jej zostały?

Imię: Czika
Data urodzenia: 2007
Waga: ok. 25kg (labrador)
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Sterylizacja: przed adopcją
Chip: tak
Kontakt: 608 527 810

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradorka Czika Labradorka Czika Labradorka Czika Labradorka Czika Labradorka Czika

 

2 thoughts on “Wszyscy kochają szczeniaki… Starsze psy kochają wszystkich – nieaktualne”

  1. Wpis jest z grudnia, czy sunia znalazła juz dom? Jeśli nie to gdzie przebywa w schronisku czy w domu tymczasowym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.