Większość swojego życia zmarnował w schronisku – nieaktualne

sinus

Wspaniali ludzie adoptowali Sinusa. Bardzo garnie się do człowieka, wtula, zabiega o pieszczoty. Jest przemiłym, ufnym psem.

SINUS – jest trochę pomniejszonym labradorem. Jest też starszym psem, który większość swojego życia zmarnował w schronisku. Ale przede wszystkim: jest psem specjalnej troski, kalekim. A starość, kalectwo i schronisko – nie idą razem w parze, więc finał Sinusowego życia nie będzie dobry, jeśli nic się nie zmieni.
Ma w swoim życiorysie jakiś dawny wypadek, czego owocem jest złamana przednia łapa. Nieleczona, zrosła się tak nieprawidłowo, że aż trudno na nią patrzeć. Sinus przez lata musiał nauczyć się radzić sobie i z bólem, i z dysfunkcją, i z pozycją kalekiego (czytaj: słabszego) psa w schronisku.
Bardzo garnie się do człowieka, wtula, zabiega o pieszczoty. Jest przemiłym, ufnym psem. Nie ma może siwizny na pysku, która obrazowałaby jego lata, ale nie ma zarazem zębów psa w średnim wieku; ma zęby starego psa. I zmęczone tym całym nieudanym życiem oczy.
Sinus ma 8, może więcej lat. W schronisku przebywa od 2010r.
KOJEC: XIV – 6
NR: 1267

Pies przebywa w Radysach.
Kontakt: psyzradys@gmail.com (e-mail DO WOLONTARIUSZY),
TEL. DO SCHRONISKA (w godz. 10-16): 506-99-23-13
Przed przyjazdem do schroniska prosimy zadzwonić i upewnić się, czy konkretny pies nadal tam przebywa (podając imię, kojec i numer)

Ogłoszenie grzecznościowe.

sinus1 sinus03

2 thoughts on “Większość swojego życia zmarnował w schronisku – nieaktualne”

  1. Dzień dobry,
    mam kilka pytań: czy weterynarz wypowiedział się na temat tak zrośniętej łapy? Czy jest możliwa operacja, by pies mógł ją obciążać? Kiedy był ten wypadek?
    Czy poszukujecie dla Sinusa DT?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *