WITO, 5-letni labrador do adopcji – nieaktualne

Wito, labrador do adopcji
Wyadoptowany. Kto go pokocha?❤️

Grzeczny i zrównoważony kawaler. Otwarty, pogodny i wesołkowaty. Aktywny i energiczny. To taki psi żartowniś. Człowiek jest dla niego PRIORYTETEM. Ogromnie lubi być blisko niego. Chętnie wykonuje polecenia i zrobi wszystko, żeby zasłużyć na odrobinę uwagi. Nad zabawy i towarzystwo innych zwierząt, przedkłada kontakt z ludźmi. Wciąż domaga się głasków i zainteresowania. WITO jest spokojnym , poukładanym psem , który potrafi odnaleźć się w różnych sytuacjach. Grzecznie zostaje sam w domu. Zachowuje czystość. Jest dobrze socjalizowany. Poprawnie funkcjonuje z innymi psami, ale jest charakternym chłopakiem, więc lepiej gdyby nie musiał mieszkać z innym samcem. Uciekające koty – goni. Ładnie chodzi na smyczy.

Jak każdy młodziak potrzebuje, cierpliwości i umiejętnego prowadzenia. Świetnie odnajdzie się w domu gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Jego dotychczasowe życie było w miarę poukładane i przewidywalne, więc chcielibyśmy, żeby nowy dom zapewnił chłopakowi stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Szukamy odpowiedzialnej rodziny, w której WITO będzie kochany i traktowany jak pełnoprawny domownik.

Pies jest zdrowy, przebywa w woj. łódzkim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Wito, labrador do adopcji Wito, labrador do adopcji Wito, labrador do adopcji Wito, labrador do adopcji Wito, labrador do adopcjiLabrador Wito do adopcji Labrador Wito do adopcji Labrador Wito do adopcji Labrador Wito do adopcji Labrador Wito do adopcji

5 thoughts on “WITO, 5-letni labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Dzień dobry, mój syn chętnie weźmie Wito. Kocham psy, a szczególnie Labradory. Może jest tak że ja mam 17 miesięcznego czekoladkę. Jedenym minusem jest to, że mieszamy w Monachium. Ale myślę, że wszystko można zorganizować w sprawie transportu.
    Pozdrawiam
    Maria Olczyk

  2. Również jestem zainteresowany adopcją Vito, mieszkam w Danii mam dom i warunki. Wypełniłem formularz adopcyjny, jednak nikt ze mną nie skontaktował się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *