Warior – pies w typie labradora do adopcji

Warior do adopcji

Województwo lubelskie.

Warior – szukam prawdziwego domu… Wiek: ok. 3-4 lat, wielkość (wysokość w kłębie): +/- ok. 63 cm, czip: 616093400104085. Warior to pies w typie labradora, który trafił do schroniska po pogryzieniu. Niestety pomimo poszukiwań właściciel nie zgłosił się.

Warior jest psem bardzo energicznym oraz żywiołowym. Potrzebuje dużo ruchu oraz aktywności. Warior jest psem ułożonym i posłusznym. Opiekun jest jego przewodnikiem, za którym podąża. Uwielbia kontakt z człowiekiem, przytulanie, ale nie jest nachalny. Umie ładnie chodzić na smyczy.

W stosunku do innych psów potraf być dominujący. Warior nie zostanie wydany do pilnowania, ani stróżowania. Szukamy mu aktywnego domu, który zaspokoi jego potrzeby ruchowe oraz ofiaruje prawdziwy dom! Zanim dojdzie do adopcji obowiązuje wizyta przed adopcyjna, którą organizujemy w domu przyszłego właściciela psiaka oraz podpisanie umowy adopcji, która zobowiązuje do kastracji psa/sterylizacji suki do 3 miesięcy po adopcji.

Psiak jest odpchlony, odrobaczony, zaczipowany i przeznaczony do pokochania.

Kontakt w sprawie adopcji:
PN-ND 9:00- 20:00 Alicja: 667283659
mail: wolontariat.nowodwor@gmail.com

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych psiaków : www.schronisko-nowodwor.com.pl

*** Zastrzegamy, że opis psa, jego charakteru robimy na podstawie obserwacji w schronisku. Nie ponosimy odpowiedzialności za zmianę jego zachowania w warunkach domowych.***

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Warior do adopcji Warior do adopcji Warior do adopcji Warior do adopcji Warior do adopcji Warior do adopcji Warior do adopcji Warior do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *