Pirat, 7-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Pirat, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Psie dziecko, które wymaga jeszcze dużo nauki.

Opis opiekunki z domu tymczasowego:

Pirat to ok 7-miesięczny psiak z masą pomysłów, lubi dzieci i inne psy, jest wulkanem energii, jak przystało na na szczeniaka. Wymaga częstych spacerów, bo cały czas uczy się utrzymywać czystość, ale idzie mi super.
Nie znosi bezczynności, a znudzony sam znajduje sobie zajęcie ?. Lubi inne psy bez względu na wielkość. Jest wielkim łakomczuchem, więc trzeba uważać na spacerach aby nie zjadł czegoś co nie powinien.
Psiak wymaga dużo pracy umysłowej, bo musi mieć ograniczony ruch ze względu na nie najlepsze stawy biodrowe. Szybko się uczy i jest bardzo przyjacielski, na pewno wymaga starannego wychowania, bo jest jeszcze psim dzieckiem ?

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta),
✉ adopcje@labradory.org

Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji Pirat, labrador do adopcji

2 thoughts on “Pirat, 7-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Witam
    Proszę mi dokładnie napisać, o co chodzi u Pirata z biodrami, czy widział go weterynarz, jeżeli tak, to proszę napisać co weterynarz mówił na ten temat,. Jestem zainteresowana Piratem.
    Pozdrawiam ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *