Wafel, ok. 8–letni labrador szuka pilnie nowego domu – nieaktualne

Wafel, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy rodziny, która go pokocha i przy której nie straci wiary w ludzi.

Wafel został znaleziony w okolicach Łowicza, prawdopodobnie porzucony przez poprzednich ” opiekunów” albo sam od nich uciekł. Znalazł schronienie u osób nadużywających alkohol wiec biedak nie miał odpowiedniej opieki. Został też tam dotkliwie pogryziony w łapę przez jakiegoś psa. Na szczęście to tułacze i niedostatnie życie ma już prawie za sobą. Dobrzy ludzie pomogli mu, znalazł miejsce w hoteliku, ma opiekę weterynaryjną a pogryziona łapka już wydobrzała.

Jest to bardzo przyjazny labek, uwielbia przede wszystkim człowieka. Ma łagodne usposobienie i jest bardzo wesołym pieskiem, kocha głaski, mizianie, których chyba nie zaznał dotychczas za dużo. Może zamieszkać z suniami, stosunek do samców, być może spotęgowany przez ostatnie pogryzienie, jest wybiórczy. Wafel jest zazdrosny o człowieka, gdy w pobliżu jego pojawiają się inne samce. Na smyczy chodzi w miarę poprawnie, oczywiście jak to labrador, potrafi też ciągnąć, gdy cos go węchowo zainteresuje.

Szukamy dla Wafla domu najchętniej z ogrodem, gdzie pies mógłby się dodatkowo wybiegać… i zwierzolubych człowieków, którzy go pokochają i przy których nie straci wiary w ludzi. Wafel jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Przebywa niedaleko Łowicza, woj. łódzkie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Wafel, labrador do adopcji Wafel, labrador do adopcji Wafel, labrador do adopcji Wafel, labrador do adopcji Wafel, labrador do adopcji Wafel, labrador do adopcji

1 thoughts on “Wafel, ok. 8–letni labrador szuka pilnie nowego domu – nieaktualne”

  1. Bardzo sympatyczny pieso, oby jego historia zakończyłay się happy-end’em.
    Jak to dobrze, że jak śpiewał Czesław Niemen „ludzi dobrej woli jest więcej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *