Tymek, 12-tygodniowy labrador do adopcji – nieaktualne

Tymek, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy dla niego rozsądnych ludzi, którzy będą wiedzieli jak przeprowadzić takiego malucha przez świat.❤️

TYMEK, niezwykle pogodny, wesoły i energiczny dzieciaczek. Klasyczny labkowy szczeniak, który psoci, dokazuje i szaleje. Tymuś jest psem wyjątkowym. Jakiś czas temu stwierdzono u niego zaćmę. Pies został skonsultowany u dobrych okulistów. Według lekarzy Tymek kwalifikuje się do przeprowadzenia zabiegu , który być może poprawi jego wzrok. Jeżeli tak się nie stanie Tymuś będzie psem niedowidzącym. Psy niewidome żyją zupełnie zwyczajnie a dla osób postronnych, taka wada często jest niezauważalna. U Tymka sprawa wygląda podobnie – ten dzieciak funkcjonuje normalnie dlatego niedowidzenie wyszło zupełnie przypadkowo 🙂.

Szukamy dla tego ślicznego dzieciaczka świadomego i odpowiedzialnego domu, który otoczy go miłością i opieką. Tymuś powinien być pod stałą kontrolą okulistyczną. To maluch, który jak żaden inny, potrzebuje stabilizacji i „powtarzalności” co na pewno będzie ułatwiało mu codzienne funkcjonowanie. Pomyśleliśmy, że fajnie gdyby trafił do domu z innym psem, który będzie dla niego wsparciem i przewodnikiem. Najlepiej gdyby był to pies starszy i zrównoważony – taki, który będzie dla niego opoką i punktem odniesienia. Będąc sam Tymuś może czuć się niepewnie a w towarzystwie innych psów szybko się otworzy i nabierze pewności. Tymek jest normalnym, radosnym i rozrabiającym szczeniakiem, którego wszędzie jest pełno. Szukamy dla niego rozsądnych ludzi, którzy będą wiedzieli jak przeprowadzić takiego malucha przez świat.
Obecnie Tymek przebywa w woj. łódzkim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Tymek, labrador do adopcji Tymek, labrador do adopcji Tymek, labrador do adopcji

19 thoughts on “Tymek, 12-tygodniowy labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Proszę bardzo gorący apel: proszę o rozważnie analizowanie osoby które się zgłaszają czy czasem nie do jakiejś hodowli pseudo,mam labradora bardzo kocham tego psa i gdybym mogła wzięłabym kolejnego i kolejnego ale to psy które są kulą energetyczną nie dałabym rady .a zarazem jedną wielką miłością ,miłością i zasługują na kochającego właściciela człowieka. Jako miłośniczka labradorów proszę tylko was sprawdzajcie tych ludzi ludzi.

  2. Trzymam kciuki za odpowiedzialny domek. Dla chętnych powinna być ważna informacja, że labradory to wulkany energii, nie dostaniecie grzecznego kanapowca i nie liczcie na to, że za rok-dwa się uspokoi. Nasz Marley ma 12 lat i 4 miesiące i uwierzcie z tego seniorzego ciałka eksploduje szczenieca energia, gdyby mógł to by fruwał. Nie ma, że boli, że zimno, że deszcz zabawa musi być. W domu szaleje z kotami i nie będzie słuchał, że psy na parapety nie wyskakują 😉 iskierki w jego oczach niegdy nie gasną, a jak ci się uwali 40kg na łóżku to dopiero zrozumiesz zamysł twórcy łóżek 200*200. Labrador to kilkanaście lat szalonego szczęścia, smucić Ci się też nie pozwoli, bo jak cie liznie wielkim jęzorem po pysku to kłopoty odejdą raczej skupisz się na szukaniu ręcznika. Powodzenia

  3. Niestety sama nie mogę przyjąć tego ślicznego malucha do siebie ze względu na inne zwierzęta, ale dołączam do apelu Pani Izy:
    Proszę o poświęcenie czasu i sił na sprawdzenie i weryfikację potencjalnych nowych opiekunów.
    Dziękuję i pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *