Triksi, może ta 6-letnia hebanowa piękność skradnie Twoje serce i zaprosisz ją do swojego domku? – Nieaktualne

Triksi, labradorka do adocpji

Wyadoptowana. Chcemy, aby była rozpieszczana i kochana.

Triksie jest cudną labradorką o lekko posiwiałym pyszczku i zamyślonych oczkach. Niezwykle przyjazna, wpatrzona w człowieka, wychowywana od małego z dziećmi, rozpieszczana, lubiąca zabawy i przytulanki. Zwinna, o pięknej sylwetce przyciągającej wzrok.

Triksi bardzo lubi spacery i wszelkie zabawy związane z aportowaniem, wędrówki po lesie. Kocha wodę i uwielbia pływać. Umie chodzić na smyczy, nie ciągnie, zna podstawowe komendy. Nie lubi kotów i kur, gania je, nie lubi osób pod wpływem alkoholu, boi się dużych psów, ale absolutnie nie jest w stosunku do nich agresywna, po prostu ich unika, omija je na spacerach. Kocha jeść, jest typowym żebradorem, ale trzyma dobrą sylwetkę. Triksi kocha człowieka, potrzebuje na co dzień więzi z nim, chce mu towarzyszyć, być blisko niego.

Szukamy dla Triksi ciepłych opiekunów, którzy dadzą jej poczucie bezpieczeństwa i przynależności do rodziny, chcemy, aby była rozpieszczana i kochana, a przyszli opiekunowie zyskają psie serce, które bezgranicznie ufa i kocha.

Triksi ma wszystkie szczepienia, jest wysterylizowana i gotowa do adopcji. Mieszka w woj. lubelskim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji Triksi, labradorka do adocpji

4 thoughts on “Triksi, może ta 6-letnia hebanowa piękność skradnie Twoje serce i zaprosisz ją do swojego domku? – Nieaktualne”

  1. Witam jesteśmy zainteresowani adopcją piesełka , po stracie Ukochanego Serdelka , chcemy pomóc kolejnemu psiakowi. Pozdrawiamy.

    1. Niech Pan dzwoni pod podane wyżej numery, bo na maila może nie odpowiedzą. Szkoda żeby suczka czekała za długo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *