Tosia, sunia w typie labradora do adopcji

Tosia do adopcji

Fundacja poMOC dla zwierząt.

TOSIA
MIESZANIEC LABRADORA
WYSTERYLIZOWANA
WIEK: 05/2019
WZROST: DO 55 CM
WAGA: DO 30 KG
STOSUNEK DO PSÓW: POZYTYWNY
STOSUNEK DO KOTÓW: NIEZNANY
STOSUNEK DO DZIECI: POLECANY DO DOMU Z DZIEĆMI POWYŻEJ 6 LAT

Tosia z powodu braku odpowiedzialności swoich właścicieli trafiła do schroniska. Może i dobrze, bo stanęła przed szansą na lepsze życie. Od razu dała się poznać jako cudowna sunia o bardzo łagodnym i przyjaznym usposobieniu.

Tosia to typowy mieszaniec labradora. Jest wesoła, żywiołowa i skora do zabawy.
Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest ufna i szybko się przywiązuje. Bardzo lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia jej ogromną radość. Widać, że bez człowieka nie potrafi żyć. Jest zapatrzona w swojego przewodnika, dlatego praca z nią to czysta przyjemność. Polecenia wykonuje chętnie, a ulubiony smakołyk i pochwała opiekuna są dla niej najlepszą motywacją do nauki. Idealnie nadaje się do ścisłej współpracy z człowiekiem. Obdarzona jest dużą inteligencją, ale jednocześnie bywa uparta. Jak każdy labrador wymaga konsekwentnego, lecz łagodnego traktowania.

Tosia zdecydowanie powinna trafić do domu aktywnego. Uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Bardzo lubi zabawę zabawkami. Chętnie aportuje. Świetnie poradzi sobie również w zabawach wykorzystujących węch, dlatego przydatna będzie na przykład mata węchowa. Wszelkie zabawy wykorzystujące węch sprawią, że pies pozbędzie się nadmiaru energii, a przy okazji zajmą pomysłową główkę czworonoga na jakiś czas.

Ma dobry kontakt z innymi psami. Nie popada w konflikty, jeśli jej psi przyjaciele nie są zbyt nachalni. Nie da sobie wejść na głowę i potrafi pokazać kiedy coś jej nie pasuje, ale nie jest agresywna. Ładnie komunikuje się z innymi psami. Aktualnie przebywa w boksie z samcem. Może zamieszkać w domu z drugim psem, najlepiej większych rozmiarów.

Tosia wydaje się być psem domowym. Zachowuje czystość w pomieszczeniach.
Bez problemu poddaje się także się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym.

To mądra sunia, która szybko się uczy. Ze swoją pozytywną energią do nowego domu wniesie sporo radości.

Przebywa w schronisku na Śląsku. Pierwszym krokiem do adopcji jest wypełnienie ankiety. Nasz adres mailowy: pomoc@dla-zwierzat.pl. Napisz do nas, wyślemy Ci ankietę.

Kontakt w sprawie adopcji:
Natalia: 504 725 567

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji Tosia do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *