Hipcia, ok. 6-letnia labradorka do adopcji- nieaktualne

Hipcia, labradorka do adopcji

Jedzie do nowego domu. Piękna sunia szuka kochającego i spokojnego domku.

Wyeksploatowana sunia, która trafiła do nas miesiąc temu Hipcia – nasza kochana labcia dalej wygląda domku. Jej ulubionym zajęciem jest aportowanie. I całe szczęście bo może dzięki takiej aktywności zrzuci troszkę kilogramów. Hipcia jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona I odpchlona. Szuka rodziny umiarkowanie aktywnej. 3-4 spacery w tym jeden dłuższy wystarczą jeśli chodzi o mieszkanie w bloku. Jest totalnie łagodną kochającą ludzi suńką. Ma ok. 6 lat. Jest nieduża, pod kolano. Uwielbia wskakiwac do auta i podróżować. Więc prosimy o kontakt rodziny, które planują wakacje z psem, które szukają psa towarzyszącego. Naprawdę ten pies jest wspaniały. Hipcia przebywa w Jaśle, ale pomożemy w transporcie. Tel: …………….

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji Hipcia, labradorka do adopcji

3 thoughts on “Hipcia, ok. 6-letnia labradorka do adopcji- nieaktualne”

  1. Och ! Hipcia wygląda prawie jak nasza Beza, nawet wzrost podobny. Różnią się tylko kolorem nochalka no i nasza ma 2,5 roku.
    Życzymy wspaniałego domku Hipciu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *