TOSIA – cudna sunieczka znikąd ma swój domek na zawsze (+film)

Labradorka Tosia

Uzależniona od dzieci…

Ta niezwykle łagodna, spokojna sunia tak bardzo skradła serca opiekunom, Kasi i Mariuszowi, a przede wszystkim ich dzieciom, w naszym Dt, że poprosili nas o zgodę, aby sunia została z nimi już na zawsze, jako pełnoprawny członek rodziny. Ponieważ nie odmawia się adopcji piesów przebywających w DT, z radością zaakceptowaliśmy prośbę DT. Tosia już od pierwszego dnia pobytu w ich domu, pokazała się jako pies wprost „uzależniony” od dzieci. Kocha ich towarzystwo, lubi być przez nie głaskana, przytulana. Tosia jest tez również wspaniałą przyjaciółką i opiekunką kota rezydenta.

W Dt doszła do siebie, wyleczyła chore uszka, weterynarze przeczyścili jej zatkane kanaliki oczne i teraz czuje się w końcu bezpieczna, zaopiekowana i kochana. Tosia bądź nadal taka kochana i dzielna, bo Twój domek będzie nadal przyjmował pod swój dach dalsze potrzebujące pomocy piesy orgowskie i będziesz na pewno ocierała niejedna psią łzę i dodawała swym pełnym miłości sercem otuchy skrzywdzonym labkom.

Zapraszamy do obejrzenia sympatycznego filmu:

Poprzednie wpisy:
TOSIA – niezwykła cud miód sunieczka znikąd
Znaleziono labradorkę, Tosię

Labradorka Tosia Labradorka Tosia Labradorka Tosia Labradorka Tosia

2 thoughts on “TOSIA – cudna sunieczka znikąd ma swój domek na zawsze (+film)”

  1. Tosia jest absolutnie niesamowita 🙂 Sunieczko znalazłaś swój najlepszy, najukochańszy na świecie dom, serce się raduje na takie wieści 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *