Tosa, 5-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne

Tosa, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Chcemy, żeby trafiła do fajnych ludzi.

Sunia jest bardzo kontaktowa, bezproblemowa i spokojna. Dogaduje się z innymi psami i lubi wspólne zabawy?. NIE znamy stosunku do kotów. Zachowuje czystość i kontroluje potrzeby fizjologiczne. Grzecznie zostaje sama w domu.
TOSA jest fajnym zrównoważonym psem, który potrafi się wyciszyć i spokojnie poczekać na kolejny spacer. Chodzenie na smyczy wygląda różnie i na pewno trzeba nad tym popracować.

Nowa rodzina powinna zdawać sobie sprawę, że w pierwszym okresie adaptacji, mogą zdarzyć się różne wpadki i jest to całkiem zrozumiałe. W okazywaniu uczuć, jak większość labradorów, jest bardzo wylewna dlatego nie powinna trafić do rodziny z małymi dziećmi. Tosa lubi aktywność, dlatego nowy dom powinien zdawać sobie sprawę, że nie wystarczą dwa półgodzinne spacery ,,wokół bloku”.

Szukamy dla niej rodziny, która będzie ją kochała i miała dla niej czas. Chcemy, żeby trafiła do fajnych ludzi, którzy zapewnią jej odpowiednią opiekę pod każdym względem? To cudowna i otwarta sunia, zasługująca na szczęśliwe życie u boku kochającego człowieka.
Tosa przebywa na śląsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

http://adopcje.labradory.org/tosa/

9 thoughts on “Tosa, 5-letnia labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Jeśli możemy to chętnie przygarniemy suczkę, niedawno odeszła nasza biszkoptowa Roxy, wiec szukamy nowej przygody z nowym członkiem rodziny. Oczywiście do domu i z aktywnością. Nie ma u nas dzieci, nasze są już dorosłe.

    1. Polecam adopcję. My mamy już 2-giego labcia z adopcji. Pierwszy miał 7lat piękna czekolada. Był u nas do 16 roku życia ?. W ubiegłym roku wzięliśmy z przytuliska ok.10letniego biszkopta. Pięknie się zaaklimatyzował. Pozdrawiam, Marta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *