ODI, ok. 8-letni bardzo przyjazny czekoladek szuka nowego domu – nieaktualne

Odi do adopcji

Wyadoptowany. Zaoferujmy mu domowe ciepło i przyjaźń.

Odi został uwolniony przy okazji likwidacji schroniska w Bystrym. Schronisko zostało na zawsze zamknięte, a dla trzymanych w nim w skandalicznych warunkach psów szukano nowych bezpiecznych schronień. I tak Odi trafił pod opiekę Labradory.org.

Odi do adopcji

Odi jest wesołym, bardzo spragnionym towarzystwa człowieka psem, bardzo zabiega o głaski i uwagę. W domu spokojny, zrównoważony, lubi towarzyszyć opiekunom w codziennym życiu. Jest jednak zaborczy o uwagę i uczucia opiekuna, dlatego powinien być w domu jedynakiem, gdyż zdarza mu się obwarkiwać i „burczeć” na inne psy w jego pobliżu. Nie polecany do domu z małymi dziećmi. Napotkane dotychczas koty goni. Odi jest wdzięcznym spacerowiczem, ładnie chodzi na smyczy, lubi witać się z napotkanymi ludźmi w nadziei na dodatkowe głaski. Umie jeździć w samochodzie. Jest taką miniaturką labka, waży niewiele ponad 20 kg. Odi jest zadbanym psem, o pięknej błyszczącej czekoladowej sierści, jest zdrowy, ma wszystkie wymagane szczepienia, jest odrobaczony i wykastrowany. Szukamy dla Odiego stabilnego, ciepłego domku i opiekunów, którzy chcieliby dzielić życie z bardzo przyjaznym i wesołym psem oraz poświęcą mu czas na spacer i zabawę.

Odi po schroniskowych przejściach ma nadzieję, że znajdzie wkrótce Rodzinkę, która go pokocha i zaoferuje mu miejsce w swoim domu i koniecznie na kanapie. Czekoladek przebywa w Łodzi.

Poprzedni wpis:
Odi, około 8-letni bardzo przyjazny i spokojny czekoladek szuka nowego domu

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Odi do adopcjiOdi do adopcji Odi do adopcji Odi do adopcji Odi do adopcji Odi do adopcji Odi do adopcji

One thought on “ODI, ok. 8-letni bardzo przyjazny czekoladek szuka nowego domu – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *