Szoko, 6-letnie psie serce do pokochania ze wzajemnością- nieaktualne

Szoko, labrador do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. Będzie idealnym kompanem do długich spacerów.

Szoko jest 6 letnim pięknym, rosłym labradorem. Labek jest chodzącą łagodnością w stosunku do ludzi i  psów. Jednak dotychczas miał kontakt tylko z psami mniejszymi od siebie, nie wiemy jak zareaguje na równe sobie samce. Stosunek do kotów przyjazny, chce się bawić, co nie zawsze jest dobrze rozumiane przez mieszkające na zewnątrz koty. Labek mieszka na wsi, więc z braku towarzystwa upatrzył sobie drób jako obiekt zabawowy.

Szoko brakuje spacerów i zabaw. W obecnym domu opiekunowie pracują i nie maja zbyt wiele czasu dla psa wiec każdy spacer jest dla Szoko wielką przygodą i ekscytacją. Jest bardzo energiczny i żywiołowy, dlatego też nie jest polecany do domu z małymi dziećmi. Nie jest przyzwyczajony do jazdy w samochodzie. Naukę chodzenia na smyczy ma w sumie opanowaną, ale niekiedy potrafi porządnie pociągnąć na smyczy.

Pies nigdy nie mieszkał w mieście i nie wiemy, jak zareaguje na ruch uliczny, klatki schodowe, schody itp. Szoko kocha człowieka, chce mu towarzyszyć w codziennym życiu. To bardzo mądry pies. Będzie idealnym kompanem do długich spacerów. Szukamy dla Szoko domu z ogrodem i rodziny, dla której będzie pełnoprawnym członkiem.

Szoko jest zaszczepiony, odrobaczony i zachipowany.
Przebywa w Małopolsce.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Szoko, labrador do adopcji Szoko, labrador do adopcji Szoko, labrador do adopcjiSzoko, labrador do adopcji

4 thoughts on “Szoko, 6-letnie psie serce do pokochania ze wzajemnością- nieaktualne”

 1. Witam, czy jest możliwość transportu psiaka do innego województwa, czy w przypadku adopcji trzeba po niego pojechać osobiście? Nie mówimy tu oczywiście o 100km, tylko dalej.

  1. Witam, nie dysponujemy własnym transportem, jesteśmy grupą wolontariuszy, pomagającej psom rasy labrador.
   W przypadku adopcji trzeba po psa przyjechać osobiście, albo zlecić transport psa na własny koszt firmie transportowej specjalizującej się w przewozie zwierząt.

 2. Mogę polecić super transport , przywieźli mi Lolka z Wojtyszek, mordowni w łódzkim…fajni ludzie, profesjonalni…żałuję, że nie mogę porwać chłopaka, 2 miesiące temu przyjechał Lolek…samiec…

  1. Prosze Pani,
   Czy moglaby mi Pani dac kontakt na ten transport. Ja nie jestem osoba, ktora pyta powyzej ale po prostu chcialam zglosic sie do adopcji i tez zapytac o transport i znalazlam Pani maila o dobrym transporcie. Czy ta firme transportuje tez pieski za granice?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *