Świeżutka czekolada do wzięcia – nieaktualne

Labrador

Psa odebrał właściciel. Pies bardzo kontaktowy, przyjacielski, lubi wszystkich, z innymi psami świetnie się dogaduje, koty też nie stanowią dla niego problemu.

1,5 roczny czekoladowy labradorek czeka na dom w Przyborówku k/  Poznania. Wesoły, aktywny, pies ze sporym potencjałem do szkolenia, bardzo wpatrzony w człowieka, chętnie i szybko się uczy.
Aktualnie uczony chodzenia na smyczy, bardzo szybko załapał o co chodzi, czasem jeszcze zdarza się, że pociągnie ale korekty wystarczą.
Prawdopodobnie został wyrzucony z samochodu, na widok zatrzymującego się auta jest najszczęśliwszym psem na ziemi, do otwartego samochodu wskakuje od razu i czeka na odjazd.

 

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Labrador Labrador

6 thoughts on “Świeżutka czekolada do wzięcia – nieaktualne”

  1. Witam zaginął mi pies czekoladowy półtora roczny lablador z mikroczipem na karku nie kastrowany , wciąż szukamy i mamy nadzieje!!! Dzieci są bardzo przywiązanie i wciąż pytają a my szukamy ;(

  2. Witam jak chlopak zachowuje sie w stosunku do dzieci? Czy umie zachowac sie w domu? Czy pilnuje miski? Jest kastrowany? Kiedy mozliwa bedzie adopcja? Pozdrawiam Weronika Lew

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *