Swart, młodziutki pies do adopcji – nieaktualne

Swart, pies do adopcji

Pies wrócił do domu. Poszukuje swoich dobrych ludzi na zawsze…

Młody, piękny pies w typie wyżła (prawdopodobnie mix labka z wyżłem) znaleziony w Kielcach na Stadionie 8 marca 2020 (przybłąkał się za suczką). Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań – właściciel dotychczas się nie zgłosił, a pies nie może zostać na stałe w domu, do którego przypadkowo trafił.
Wg oceny weterynarza ma około 1,5 roku.
Svart jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. Jest dużym przytulasem. Dobrze dogaduje się z sukami. Relacje z samcami wymagają przepracowania.
Psiak nie mieszkał w domu i na razie pracujemy nad wchodzeniem do zamkniętych pomieszczeń. Sam już wchodzi do domu i chętnie zostaje na dłużej. Zachowuje czystość w domu. Szybko uczy się chodzenia na smyczy/lince.
Obecnie jest zachipowany, odrobaczony i zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom, zaszczepiony (wirusowe i wścieklizna). W nieco późniejszym czasie zostanie wykastrowany. Waga ok. 35 kg.
Poszukuje swoich dobrych ludzi na zawsze…

tel. kontaktowy: 7…………….

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji Swart, pies do adopcji

One thought on “Swart, młodziutki pies do adopcji – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *