Stefan, 8-miesięczny przeuroczy labrador z ogromem serdeczności i ufności do człowieka do adopcji – nieaktualne

Stefan, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Szukamy fajnej i cierpliwej rodziny, przy której Stefan poczuje się bezpiecznie.

Stefanek jest młodziutkim, mądrym i błyskotliwym labradorem. Jak na psiego podrostka przystoi jest bardzo energiczny. Potrzebuje dużo ruchu, wybiegania się, bo ma to labradorowe młodzieńcze ADHD. To bardzo przyjazny i otwarty labek, ciekawy świata. Zna podstawowe komendy, lubi zadania mentalne, a za smaczka zrobi prawie wszystko. Labek bardzo lubi wspólną zabawy z innymi psami, ale nie ma zbyt wielu okazji do tego. Nie miał kontaktu z kotami. Na smyczy ciągnie więc nadal trzeba go uczyć poprawnego chodzenia. Mieszka w kojcu tylko wtedy gdy opiekun nie ma dla niego czasu. Jesteśmy przekonani, ze dzięki regularności spacerów szybko nauczy się czystości, trzeba mu tylko poświecić trochę czasu.

To prawdziwy diamencik, który trzeba umiejętnie i delikatnie oszlifować. Dla tego ślicznego onyxowego labka szukamy rozsądnych, gotowych na pracę domów, które pozwolą mu rozwinąć skrzydła. Szukamy ciepłego domu, aktywnych opiekunów, którzy zapewnią mu odpowiednią ilość spacerów, zabaw z innymi psami i umożliwią wybieganie się. Szukamy fajnej i cierpliwej rodziny, przy której poczuje się bezpiecznie. To ciepły, kontaktowy labek, który potrzebuje człowieka i miłości jak powietrza. Stefan jest zaszczepiony, odrobaczony, ma książeczkę zdrowia.
Przebywa na Śląsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Stefan, labrador do adopcji Stefan, labrador do adopcji Stefan, labrador do adopcji Stefan, labrador do adopcji

14 thoughts on “Stefan, 8-miesięczny przeuroczy labrador z ogromem serdeczności i ufności do człowieka do adopcji – nieaktualne”

  1. Hallo byłoby bardzo dobrze, gdyby wydawane psy były poddawane sterylizacji .Wtedy zapobieglibysmy…pseudo chodowli pozdrawiam B.Ilona

  2. Mi pani Bernadeta obiecała psa, a dostałem anioła… Nie mamy żalu 😉 mamy podobnego. Pani Bernadeto jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy z Olesna

  3. Pozdrawiamy Panie Mariuszu Blackiego vel Miecio i cala Wasza wspaniałą rodzinkę . W maju minęło 3 lata, jak ten nasz / Wasz Anioł jest z Wami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *