Cola, roczna urocza labradorka szuka pilnie domu – nieaktualne

Cola, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Pragniemy aby nowy dom dał jej opiekę i miłość.❤️

COLA to bardzo radosna i żywiołowa dziewczynka. Typowy labkowy podrostek, wciąż gotowa do nowych wyzwań. Energia i zabawa to jej drugie imię. Wszystko ją ciekawi i wszystko musi natychmiast zobaczyć. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Cieszy ją możliwość bycia w centrum uwagi. Grzecznie zostaje sama w domu i pod nieobecność opiekuna zachowuje czystość. Nie niszczy, ten okres życia ma już za sobą. Chętnie uczestniczy w zabawach. Uwielbia zabawy z piłką i ringo. Jest pokojowo nastawiona do innych zwierząt. Mieszka obecnie z drugą sunią i kotem. Na smyczy ciągnie, ale jest tylko psim podrostkiem więc nie należy oczekiwać cudów.

Cola potrafi cieszyć się nie zważając na to co się dzieje wokół niej dlatego nie powinna trafić do domu z małymi dziećmi. Na pewno świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mogła we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Chcielibyśmy, żeby sunia trafiła do ludzi dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Szukamy dla niej odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić tej ślicznej dziewczynce bezpieczeństwo i stabilizację. Cola to bardzo inteligentna labka, chętnie się uczy, wystarczy odpowiednio ukierunkować jej żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Cola ma książeczkę zdrowia, wszystkie wymagane szczepienia, jest zachipowana.
Cola przebywa przebywa w okolicach Bielsko Białej, woj. śląskie.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Cola, labradorka do adopcjiCola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji Cola, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Cola, roczna urocza labradorka szuka pilnie domu – nieaktualne”

  1. Piękny piesełku, oby szybko znaleźli się dobrzy ludzie, którzy podaruj ci dobry domek i swoje serduszko ♥️♥️♥️♥️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *