Sony już 9 miesięcy z nami – nieaktualne

Labrador Sony

Wyadoptowany. Nowe wieści i zdjęcia tego pięknego labradora.

W wakacje było super, praktycznie przestał wychodzić poza ogrodzenie, nawet, kiedy brama była zupełnie otwarta pozostawał na teranie.

Początkowo kiedy wyjeżdżaliśmy rano zostawialiśmy Sonego w ogrodzie, jednak z czasem zaczął sobie robić wycieczki po okolicy.

Był czas, że nawet jak byliśmy nie było dnia żeby sam się nie wybierał na wycieczki. Przechodząc przez płot (wspinając się po słupku od bramy). Ostatnio 3x sam wyszedł z domu Zawołany zwykle wraca (ale czasem trochę czasu mija). Nie ma dnia żeby nie wyszedł, czasem 2-3x. Najdłużej nie było go 5h i znalazł się kilka kilometrów od domu (adresatka działa). Zwykle też takie dalekie eskapady są wówczas kiedy wychodzi za ogrodzenie pomimo przywoływania.

Aktualnie niestety trzymamy go w domu, co wcale nie go nie uszczęśliwia, ewidentnie jest mu gorąco, męczy się, wolałby przebywać na zewnątrz.

Ponieważ Sony dość długo się błąkał, zanim udało się go złapać, podejrzewamy, że poprzedni właściciel miał z nim podobny problem i pewnego dnia machnął ręką, bo miał tego dosyć.

Sony jest cudownym psem, ale jego natura turysty jest dla nas męcząca, chcielibyśmy zapewnić mu komfortowe warunki, a jest to mocno utrudnione.

Z kotem nadal się nie dogadał, wczoraj prawie go złapał.

SONY I ŚNIEG

Sony uwielbia baraszkować w śniegu, kiedy wybiegł na świeży śnieg harcom nie było końca, czołgał się, tarzał się, chował śnupę w w biały puch, zakopywał, odkopywał, przekopywał, skakał, biegał – radości co niemiara.

Przesyłam jeszcze trochę zimowych i świątecznych zdjęć.

Pozdrawiamy

Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony Labrador Sony

Poprzednie wpisy:
Kolejny list od Sony’ego (+film)
List od Sony’ego (+film)
Sony w nowym domu cd. (+film)
Sony w nowym domu
Sony, ekstra labrador do adopcji (+fajny film) cd.
Sony, ekstra labrador do adopcji (+film)
Sony musi się wykurować, przytyć i będzie ekstra labrador do adopcji cd. (film)

Sony musi się wykurować, przytyć i będzie ekstra labrador do adopcji
Pięcioletni labrador czeka w schronisku na dom

2 thoughts on “Sony już 9 miesięcy z nami – nieaktualne”

  1. Sony, turysto, pewnie wybierasz się na wycieczki, by odnaleźć Państwa, którzy są w pracy. Masz taki fajny dom i powinieneś się nim „delektować”. Zrezygnuj z wycieczek, a namów Państwa na poświęcenie Ci więcej czasu. Powodzenia w „negocjacjach”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *