List od Sony’ego (+film) – nieaktualne

Sony, labrador aporter

Wyadoptowany. „Mija miesiąc, odkąd Sony jest z nami…”

… Dostał roboczo ksywkę „Wałęsa”, Sony skacze przez płot i się wałęsa po okolicy. Z tego względu nie jest wypuszczany sam do ogrodu. Jest albo z nami w domu albo pod nasza nieobecność z dziadkiem na 20 m. smyczy treningowej (która już 2 razy przegryzł 😉 ) Jedyną osobą, z która Sony jest w ogrodzie „na luzaku” w ciągu dnia jestem ja. Sony kopie dołki wszędzie, wykopuje tez rośliny, jest przy tym rozkosznie rozbrajający.

Sony jest psem kochanym, moim marzeniem jest puścić go w naszym ogrodzie, aby mógł bez żadnych ograniczeń biegać, kiedy puszczam go luzem cieszy się całym sobą, dostaje „speeda” i jak szalony biega wokół domu i ogródka. Posłusznie spaceruje bez smyczy kiedy idziemy na spacery po okolicy, ale kiedy się nudzi w ogrodzie w poszukiwaniu przygód wyrusza na własne wyprawy.

Jako aporter uwielbia gonitwy za piłka. Przysposabia sobie także piłki dzieci. Jest łagodny, agresja minus 100000, dzieci mogą robić z nim wszystko (oczywiście w ramach zdrowego rozsądku), jest cierpliwy, a kiedy nie podoba mu się coś po prostu odchodzi. Jeśli wyczesywanie sierści na zadku było zbyt nieprzyjemne, po prostu usiadł ;-P

Uwielbiamy Sonego, żeby tylko nie uciekał.

Pozdrawiam
Emilia

Sony, labrador aporter Sony, labrador aporter Sony, labrador aporter Sony, labrador aporter Sony, labrador aporter Sony, labrador aporter Sony, labrador aporter

Poprzednie wpisy:
Sony w nowym domu cd. (+film)
Sony w nowym domu
Sony, ekstra labrador do adopcji (+fajny film) cd.
Sony, ekstra labrador do adopcji (+film)
Sony musi się wykurować, przytyć i będzie ekstra labrador do adopcji cd. (film)

Sony musi się wykurować, przytyć i będzie ekstra labrador do adopcji
Pięcioletni labrador czeka w schronisku na dom

2 thoughts on “List od Sony’ego (+film) – nieaktualne”

  1. Ma Pani przepiękny ogród:) Pies ma dużo miejsca aby się wybiegać. Może znudza się mu samotne wycieczki. Cierpliwości i wytrwałości. Sony to piękny pies:) Życzymy zdrowia dla wszystkich. Pozdrawiamy z adoptusiem Grandem:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *