Skiper, 2-letni pełen energii labrador szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne

Skiper, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Nie straszne mu są koty. Kto go pokocha?❤️

Skiper jest przeuroczym biszkoptem bardzo lubiącym kontakt z człowiekiem. Prawie jak szczeniak ma niespożyte pokłady energii. Niestety obecnie nie ma możliwości wyładować ich na spacerach lub zabawach na przykład bieganiu, aportowaniu i pływaniu. Na smyczy potrafi jak to labrador pociągnąć, dlatego nauka chodzenia na spacerach musi być kontynuowana.

W życiu jego rodziny nastąpiły niezawinione przez nikogo zmiany, także mimo dużych starań opiekunów, pies poczuł się chyba niezauważany przez ludzi i zaczął za wszelką cenę zwracać na siebie uwagę.

Skiper potrzebuje cierpliwego, łagodnego szkolenia połączonego z nagradzaniem. Czas i uwaga poświęcona temu uroczemu labkowi będą z pewnością skutkować szybkimi postępami w nauce.

Jest silny i żywiołowy więc ze względu na to nie jest polecany do domu z dziećmi. Stosunek do psów wybiórczy, mieszka z małym psem rasy Shih tzu, lecz z większymi psami ma niestety problem (Miał za mały kontakt z innymi czworonogami i nie jest z nimi zsocjalizowany). Skiper powinien być psim jedynakiem w rodzinie. Stosunek do kotów pozytywny – mieszka obecnie z 2 futrzakami.

Szukamy dla Skipera aktywnych opiekunów znających rasę i jej potrzeby.

Pies ma książeczkę zdrowia. Przebywa w woj. warminsko-mazurskim, powiat piski.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji Skiper, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *